Сенсорний змішувач: переваги, особливості вибору, фото огляд кращих моделей

Сенсорний змішувач — плюси, мінуси, рекомендації щодо вибору та догляду, види, відгуки

В останні роки серед сантехнічних пристроїв стали затребуваними – сенсорні змішувачі. Вони виглядають стильно і дозволяють дотримуватися високого рівня гігієни, тому що при використанні людина не береться руками за рукоятки і не налаштовує температуру води.

Тому виробники, помітивши попит на такий вид виробів, стали винаходити дедалі більшу кількість моделей. Різні фото сенсорних змішувачів допоможуть у виборі потрібної моделі.

Види сенсорних змішувачів

Цей технологічний пристрій потребує живлення електрикою від батарейок. Рівень заряду батарей вистачить на 2 роки активної роботи у громадських місцях. В умовах будинку заряду батарейки вистачить на більший термін дії.

Існують такі види пристроїв:

  1. За принципом дії. Відомі моделі з роздільним виливом від окремих кранів, подвійний гусей, електронні, одне важільні варіанти.
  2. За загальним виглядом. Вироби з вбудованим світильником, з датчиками кнопками, безконтактні види, з дисплеєм.
  3. Згідно з довжиною вихідного струменя. До них відносяться: середні, укорочені, довжиною понад 35 см, фіксовані, з механізмами, що повертаються.
  4. Відповідно до призначення приладів.Існують кухонні – з наявністю повертаються або U образних гусей; вироби для пісуарів – зовнішні, що вбудовуються; для унітазів – спеціальне налаштування для змиву.