Сенсорний змішувач: переваги, особливості вибору, фото огляд кращих моделей

Сенсорний змішувач — плюси, мінуси, рекомендації щодо вибору та догляду, види, відгуки

В останні роки серед сантехнічних пристроїв стали затребуваними – сенсорні змішувачі. Вони виглядають стильно і дозволяють дотримуватися високого рівня гігієни, тому що при використанні людина не береться руками за рукоятки і не налаштовує температуру води.

Тому виробники, помітивши попит на такий вид виробів, стали винаходити дедалі більшу кількість моделей. Різні фото сенсорних змішувачів допоможуть у виборі потрібної моделі.

Види сенсорних змішувачів

Цей технологічний пристрій потребує живлення електрикою від батарейок. Рівень заряду батарей вистачить на 2 роки активної роботи у громадських місцях. В умовах будинку заряду батарейки вистачить на більший термін дії.

Існують такі види пристроїв:

 1. За принципом дії. Відомі моделі з роздільним виливом від окремих кранів, подвійний гусей, електронні, одне важільні варіанти.
 2. За загальним виглядом. Вироби з вбудованим світильником, з датчиками кнопками, безконтактні види, з дисплеєм.
 3. Згідно з довжиною вихідного струменя. До них відносяться: середні, укорочені, довжиною понад 35 см, фіксовані, з механізмами, що повертаються.
 4. Відповідно до призначення приладів.Існують кухонні – з наявністю повертаються або U образних гусей; вироби для пісуарів – зовнішні, що вбудовуються; для унітазів – спеціальне налаштування для змиву.


Позитивні якості та недоліки

Розглянемо на початку переваги та недоліки безконтактних сенсорних змішувачів.

Серед основних переваг є такі:

 • Високий рівень гігієни;
 • Простота застосування;
 • Практичність пристосування;
 • Довгий термін служби конструкції;
 • Обережне використання природних ресурсів;
 • Красивий, мінімалістичний дизайн.

Все ж у конструкції є свої мінуси. Деякі моделі не підходять для влаштування в кухонних раковинах.


Також робота, заснована на реагуванні сенсорного датчика, не дозволить наповнити ванну доверху, адже для цього потрібно буде відповідати на сигнали сенсора, щоб не переставала надходити вода.

Тому незважаючи на популярність та функціональність, кран із вбудованим сенсором – обмежений у сферах застосування. Проте вони стали часто застосовуватися в публічних місцях, там вони справляються із призначенням чудово.

Відмінності сенсорного крана

Яка існує індивідуальність у автоматичного сенсорного змішувача, наділеного датчиком, крім відсутності видимих ​​систем керування? Особливості такого роду:

 • Потрібно настроїти напор струменя;
 • Температуру рідини потрібно підлаштовувати, тому є думка, що цей змішувач у кухонне приміщення непрактично купуватиме, також і ціна на нього вище, ніж на змішувач для ванної;

Придбавши для раковини змішувач із сенсором за ціною 8000-20000 рублів, потрібно врахувати, що у приладів може бути різна фоточутливість елемента. Є виробники, які створюють крани з інфрачервоним датчиком, що розпізнає рухи на відстані 30 см від крана.

Вони зручні для застосування з побутовою метою. У продажу можна знайти сенсорний змішувач з меншою чутливістю для раковини – цю модель вигідно купувати для облаштування санвузлів у громадських закладах.

Ціна на сенсорний змішувач залежить від заводу виробника, від матеріалів для виготовлення, виду та призначення. Ще варто приділити увагу вибору функціональності сенсорних приладів.

Виробники з Європи виготовляють автоматизовані змішувачі з вимірювачем руху. Укомплектовують крани з дисплеєм керування з наявністю програм. Ціна на такий безконтактний змішувач дорівнюватиме від 43700 рублів.

Чи підходить для дому сенсорний кран

У наш час змішувач із сенсором, ціна та функціонал, якого встановлюється виробником, є предметом багатства для простого громадянина.

 • Тому дані змішувачі обирають лише 15,6% покупців.
 • Спочатку кран із датчиком проектувався для використання в публічних місцях.
 • Його призначення полягає у попередженні надто великого та неконтрольованого витрачання води.

Після збільшення оплати за користування водою, прилад із датчиком на рух, вартість якого перекривається за 7-12 місяців, залучила простих покупців. Такий різновид сантехніки насправді зменшує витрати води на 30-58%, залежно від кількості спожитої води.

Вигоди від сенсорного приладу для дому

Розглянемо інші вигоди від придбання крана із сенсором для дому.

Ось деякі з них:

 • Невеликі розміри. Фахівці радять придбати змішувач для умивальника на фото елементах у невелику ванну. Такі прилади випускаються з коротким виливом – 90 см. Для крана з інфрачервоним променем варто придбати невеликий та неглибокий умивальник. Затребуваним та компактним варіантом стала Talis S2 32110000, випущена Hansgrohe. Цей змішувач має вартість від 12 700 до 14 130 рублів;
 • Знижена витрата води. Купуючи автоматичний змішувач, щоб була економія води, потрібно зупинити свій вибір на варіантах із витрачанням води 5-7 л/хв. Це на 2-4 л/хв. менше, ніж у звичайних змішувачів. Настроювання крана вручну тут виграшніше, ніж у дистанційної;
 • Нескладне керування. Корисною справою виявиться вмонтувати безконтактний змішувач для умивальника в квартирі з малими дітьми. Батьки не турбуватимуться, що дитина не повністю закрутила або не перекрила кран. Малим дітям і літнім не доведеться тягтися до ручок, їм буде легше виконувати процедури з таким краном;
 • Аератор скорочує розбризкування. Класичний варіант і змішувач із сенсорним пристроєм мають схожий аератор, ціна на перший виявиться меншою, але таке обладнання все одно не зменшує витрати рідини.

Відгуки

Читаючи відгуки про сенсорні змішувачі можна побачити, що здебільшого вони позитивні. Є ті, хто розчарувався після придбання.

 • Одні господарі відзначили швидку витрату батареї у змішувача до раковини.
 • Інші власники розповіли про труднощі з налаштуванням апарата до експлуатації та недосконалі зовнішні аспекти.
 • Експерти дали відповідь на це питання: змішувачі для умивальника з сенсорами, вартість яких менше 15 500 рублів, справді можуть викликати труднощі в їх роботі.
 • Тому фахівці радять підбирати моделі сенсорних змішувачів у цінниках від 14 000 до 25 000 рублів.

Такі вироби будуть славитися високими робочими та зовнішніми параметрами.
Де можна купити сенсорні змішувачі? Дешеві варіанти змішувачів можна знайти і придбати на майданчиках різних інтернет-магазинів. Там вдасться придбати недорогі змішувачі з сенсором від 7500 рублів і вище.

Фото сенсорних змішувачів