Клавіша змиву: 150 фото моделей для інсталяції із сучасним дизайном

Клавіша змиву: поради щодо вибору, встановлення та ремонту клавіш змиву (150 фото)

Одним із найактуальніших питань є проблема, як не помилитися з вибором клавіші змиву для унітазу, яка відіграє головну роль у процесі спуску води в унітаз.

Труднощі подібного роду виникають через те, що сучасний маркет пропонує величезний вибір кнопок на будь-який манер. Вони знаходять своє застосування як у класичних унітазах, так і в інсталяціях.

Відмінність клавіш полягає не тільки в компанії-виробнику. Подібні елементи розрізняються за формою, розміром та матеріалом. До списку їх відмінностей можна приписати ще й те, що для компакт-систем виробники випускають більш менш однотипні клавіші, які взаємозамінні.

На відміну від них, пристрій навісних конструкцій розроблено таким чином, що клавіша від одного виробника не підійде інсталяції від іншого виробника.

Ціна на клавіші змиву коливається від двох тисяч карбованців до десяти. За бажання можна знайти і дорожче, вартість залежить від марки виробника і закладеного в неї функціоналу. На сайтах, де можна купити клавішу для змиву, розписується докладна характеристика кожної моделі.