Рейтинг сантехніки: ТОП-10 рейтинг 2024 року виробників у співвідношенні ціна/якість

Рейтинг сантехніки — огляд найкращих вітчизняних та зарубіжних виробників

Без сантехнічного обладнання не обходиться жоден побут жодної людини. Моніторинг споживачів виявив цікаву тенденцію.

При покупці сантехніки всі вони спираються практично на ідентичні критерії, незалежно від їх емоційного та раціонального сприйняття речей.


Основні критерії вибору

Сантехніка – річ функціональна, але при цьому вона ідеально повинна вписуватися в інтер’єр приміщення. Проте, визначаючись із критеріями вибору, дослідники виявили одну закономірність.

Якщо інші предмети в будинку змінюються раз на два-три роки, а то й частіше, то сантехніка встановлюється на тривалий час.

  1. Вартість продукції. Менталітет вітчизняного споживача видає формулу: «Чим дорожче, тим якісніше та красивіше». Особливо це стосується санвузла, ванної та душової кабіни.
  2. Виробник. Переважно про гідність сантехніки свідчить географічне розташування країни-виробника.

Вибір за рейтингом країн:

  • Німеччина;
  • Італія;
  • Франція;
  • Росія;
  • Китай.

Дизайн виробів та їх зовнішній вигляд. Різноманітність речей на сучасному ринку дає можливість підібрати продукцію будь-якого кольору та форми.

Зручність та термін служби. На ці показники впливає матеріал, а також технологія його виготовлення. У цьому питанні найбільше цікавить механічна стійкість, якість покриття, наявність нових технологій. Наприклад, сенсорне підсвічування, функція гідромасажу тощо.

Габарити та особливість конструкції. Їхній вибір обумовлений розмірами приміщення. У спеціалізованих салонах можна придбати вироби для людей з обмеженими можливостями.