Рейтинг сантехніки: ТОП-10 рейтинг 2022 року виробників у співвідношенні ціна/якість

Рейтинг сантехніки — огляд найкращих вітчизняних та зарубіжних виробників

Без сантехнічного обладнання не обходиться жоден побут жодної людини. Моніторинг споживачів виявив цікаву тенденцію.

При покупці сантехніки всі вони спираються практично на ідентичні критерії, незалежно від їх емоційного та раціонального сприйняття речей.


Основні критерії вибору

Сантехніка – річ функціональна, але при цьому вона ідеально повинна вписуватися в інтер’єр приміщення. Проте, визначаючись із критеріями вибору, дослідники виявили одну закономірність.

Якщо інші предмети в будинку змінюються раз на два-три роки, а то й частіше, то сантехніка встановлюється на тривалий час.

 1. Вартість продукції. Менталітет вітчизняного споживача видає формулу: «Чим дорожче, тим якісніше та красивіше». Особливо це стосується санвузла, ванної та душової кабіни.
 2. Виробник. Переважно про гідність сантехніки свідчить географічне розташування країни-виробника.

Вибір за рейтингом країн:

 • Німеччина;
 • Італія;
 • Франція;
 • Росія;
 • Китай.

Дизайн виробів та їх зовнішній вигляд. Різноманітність речей на сучасному ринку дає можливість підібрати продукцію будь-якого кольору та форми.

Зручність та термін служби. На ці показники впливає матеріал, а також технологія його виготовлення. У цьому питанні найбільше цікавить механічна стійкість, якість покриття, наявність нових технологій. Наприклад, сенсорне підсвічування, функція гідромасажу тощо.

Габарити та особливість конструкції. Їхній вибір обумовлений розмірами приміщення. У спеціалізованих салонах можна придбати вироби для людей з обмеженими можливостями.
Рейтинг виробників сантехніки

Рейтинг сантехніки здійснено на вибір виробника, чия продукція відповідає основним критеріям, включаючи практичність, презентабельний зовнішній вигляд та наявність певних функцій.

Weltwasser

Щодо молода німецька компанія, яка поставила і з успіхом вирішує три основні завдання: надійність, практичність та привабливий дизайн продукції.

 • В широкий асортимент входять душові кабіни різної форми, піддони, гарнітуру та аксесуари.
 • Особливо виділяються вертикальні перегородки серії Walk-In.
 • Їх конфігурація продумана спеціально для багаторівневих квартир та приватних будинків на два і більше поверхів.


На всю продукцію виробник дає гарантію на 5 років, а також повну інформаційну підтримку протягом 10 років.

Orans

Ще один німецький бренд, у якого один завод розташований безпосередньо в Німеччині та інші 4, у Піднебесній, де всі етапи виробництва відбуваються під пильним контролем німецьких фахівців.

Продукція імпортується більш ніж 50 країн світу. У каталозі можна знайти душові кабіни, піддони, ванни, раковини, біде, умивальники та огорожі.

Особливість продукції на використання особливого сорту фаянсу, що пройшов кілька етапів випалення.

Особливо виділяються окремі екземпляри з додатковими функціями. Наприклад, унітази з підігрівом обідка, сушінням феном та автоматичною ліквідацією неприємного запаху, а також форсунки із системою самоочищення. Серед інших переваг – наявність меблів для ванної кімнати, виконаних у стилі модерн та класиці.

Laufen

Швейцарський виробник сантехніки. В асортименті є ванни, унітази, біде, що вбудовуються, окремо стоять, невеликі раковини, умивальники, біде, меблі, а також сливи – переливи.

 • Вся продукція поділена за лінійками, за які відповідає своя група дизайнерів.
 • Завдяки такому підходу, будь-який покупець знайде для себе ідеальний, потрібний елемент.

Roca

Іменитий для вітчизняного покупця іспанський бренд. На ринку сантехніки він понад сто років. За цей час виробник придбав багато інших компаній.

 • Тому на сьогоднішній день, вся продукція є результатом змішування робіт майстрів з Іспанії, Чехії, Швейцарії.
 • У каталозі компанії можна знайти все, починаючи від унітазів і закінчуючи повноцінними СПА зі світловою інсталяцією та іншими аксесуарами.

Унікальність виробів у їх повній відповідності до гігієнічних норм.

Belbagno

Італійський бренд виробляє свою продукцію не лише на території Італії, а й у країнах Азії. У його каталозі можна знайти асортимент товару, виконаний з якісного фаянсу та акрилу. Стилістичний напрямок відповідає класиці та модерну.


Для виробництва меблів використовують тільки натуральну вологостійку породу деревини, яка додатково захищена плівкою, призначеною для експлуатації виробів в умовах підвищеної вологості. Весь асортимент відрізняється своєю підвищеною якістю та тривалим експлуатаційним терміном.

Timo

Фінський бренд вирізняється своєю душовою продукцією. Каталог включає всі аксесуари, включаючи гарнітуру для душових кабін.

 • Тут використовується лише акрил. Завдяки вдалому вибору матеріалу на виробах практично не залишаються сліди бруду, пилу.
 • Металеві поверхні додатково обробляються частинками анодів електрохімічним шляхом.
 • Практично у всіх кабінах передбачені спеціальні відкидні сидіння.
 • При цьому скла душових кабінок мають різне тонування, що розширює вибір перед покупцями.

Victoria + Albert

Сантехніка цього англійського бренду відрізняється чіткими формами. У каталозі продукції можна знайти широкий перелік аксесуарів. Продукція відрізняється своїм дизайнерським рішенням. Тут можна знайти унікальні форми, наприклад, ванну у вигляді жіночого черевичка та багато іншого.


Для виробництва своєї продукції компанія використовує інноваційні матеріали.

Migliore

Сантехніка італійського бренду – це вишуканість, висока якість, яка лише одним своїм виглядом говорить про клас люкс. Продукція відноситься до дорогого цінового сегменту, але, судячи з відгуків покупців, повністю себе виправдовує.


Весь великий асортимент розділений на дві серії: люксова та Де люксова. Тут продумана до найдрібнішої деталі. Більшість виробів мають оздоблення під золото, плетений орнамент.

Ravak

Чеський виробник розпочав свій сімейний бізнес із простого виробництва ванн та душових кабінок. Зараз Ravak – це широкий асортимент сантехніки та інших аксесуарів до неї.


Продукція, чий логотип пізнаваний у багатьох країнах світу. Вона відрізняється підвищеною безпекою, а сам виробник був виділений за загальний підхід для оформлення ванної кімнати.

Grohe

На вітчизняному просторі назва цього бренду представлена ​​широким асортиментом комплектуючих. Grohe – німецький бренд, що займає лідируючі позиції щодо виробництва сантехніки та аксесуарів до неї.

Визначається широкою лінійкою змішувачів, оснащених інноваційним функціоналом.

Рейтинг вітчизняних виробників

Не відстають від європейських брендів та вітчизняні виробники. Так, особливе місце займає продукція Band Hours з широким асортиментом (більше 150 позицій), Aquanet з його окремою серією сантехніки для людей з обмеженими можливостями. Iddis, чия продукція призначена для всіх життєвих ситуацій, River з його серією лінійок, що відрізняються функціональністю та дизайном.

Заощадити на ремонті ванної кімнати та санвузла можна обравши продукцію китайського виробника. Тут перевагу потрібно віддавати компаніям, чиї склади та частково виробництво, розташовані на території Росії.

Фото найкращої сантехніки для ванної кімнати