Вузька ванна – 125 фото дизайну та планування у невеликій ванній кімнаті.

Вузька ванна: всі секрети планування, оформлення, вибору сантехніки та практичного використання простору

Нестандартне планування санвузла або вузька ванна кімната – це тіснота і суцільна незручність, як думає багато хто. Але фахівці з дизайну інтер’єрів пропонують кілька цікавих рішень, які підходять навіть для тих квартир, де її спочатку не було.

У дизайнерські бюро часто звертаються по пораду з облаштування складних варіантів, де санвузол більше схожий на вузький прохід. Деякі рекомендації підходять лише для приватного сектору або переобладнання старих квартир.

Особливості планування для вузької ванної

Вузька кімната для ванної або об’єднаного санвузла – витрати планування, а в «сталінках» та «лофтах» її взагалі не намічали. При модернізації приміщень вона виникла за рахунок перенесення простінка суміжної кімнати або коридору, щоб перетворити на санвузол.

Не так важливо, чому ванна кімната більше схожа на вузький прохід або придаток до туалету, інтер’єр повинен відповідати всім параметрам:

  • Комфорт при прийнятті водних процедур;
  • Функціональність;
  • Висока естетика з приємною атмосферою;
  • Обладнання всім необхідним обладнанням;
  • Наявність зручної сантехніки;
  • Відповідність певному стилістичному рішенню.

Добре продуманий інтер’єр вузької ванної кімнати можна облаштувати за принципом урбаністичної стилістики або під хай-тек чи лофт.

Якщо будинок має витриману стильову спрямованість, санвузли, незалежно від формату та метражу, повинні відображати це рішення.

У старих квартир спочатку під ванну приділяли мінімум метражу – сьогодні її часто поєднують із маленьким туалетом. Зрізаний формат у старих квартирах, скоріше, правило, ніж виняток. Тому варто розглянути облаштування об’єднаного санвузла малого метражу, як на фото вузької ванни з компактним унітазом.