Коричнева кухня: реальні фото приклади дизайну та поєднання кольору в інтерєрі (огляд кращих новинок у коричневих тонах)

Коричнева кухня: ТОП-130 фото оригінальних ідей комбінування коричневих відтінків з кухонним гарнітуром та іншими кольорами

У сучасному дизайнерському мистецтві нові рішення з’являються щодня. Усім хочеться прикрасити свій інтер’єр максимально красиво та оригінально.

Отдельною сферою в цьому є ремонти кухонних кімнат. Йтиметься про кухню в коричневих відтінках.

Актуальність коричневих відтінків на кухні

Коричневий колір – це якась база у всіх меблів та дизайні, в цілому. Величезна кількість гарнітурів, шаф, полиць, комодів виготовляються саме у цих відтінках. Але не варто думати, що якщо це класика, вона застаріла і є вже антикварним товаром.

Сучасні промислові технології вдихнули друге життя у всі ці елементи меблів.

Тому кухонні кімнати, виконані в коричневих кольорах, завжди будуть актуальними. Якщо скласти правильну композицію, то виглядати все буде дуже сучасно і технологічно.

Переваги коричневого кольору в кухні

Якщо ви ще думаєте над тим, чи пробувати оформляти свою кухонну кімнату в коричневий колір, то не завадить ознайомитися з кількома доводами.

Ці аргументи покликані описати всі переваги та зручності такого дизайнерського рішення та схилити вашу думку у бік представленого варіанту.

 • Універсальність. Коричневий колір дуже універсальний, він сполучається практично з усіма елементами декору. Також він чудово гармонує з іншими відтінками. Його можна зустріти у кухнях та інших кімнатах. Різні квартири прикрашають і доповнюють коричневими елементами декору. Також цей колір присутній практично у всіх відомих стилях інтер’єру. Від лофта до хай-тек. Шанувальник кожного з відгалужень дизайну домашнього інтер’єру знайде щось собі.
 • Розмаїття кольорів. Розглянута коричнева палітра дуже велика. Не варто думати, що все обмежується класичним суворим коричневим кольором. Якщо добре пошукати і скласти комбінацію, то можна підібрати різні відтінки. Від кремового та пісочного, до насиченого коричневого, шоколадного. Загалом, є де розгулятися навіть найвибагливішим і творчим людям.


Ідеї для комбінування

 • Саме явище комбінаторності прийшло у світ дизайну з математики.
 • Цей термін означає не що інше, як число поєднань або будь-яких результатів.
 • Якщо спроектувати це поняття в даній сфері, це означає, що коричневий колір абсолютно невибагливий і поєднується з усіма видами декору та іншими квітами.
 • Це частково описувалося у пункті «Універсальність».Але є досить вагомою перевагою і заслуговує на окремий розгляд.

Психологічний вплив коричневого кольору

Про це часто забувають при виборі кольорової гами для оформлення кімнати.

 • Колір дуже впливає на настрій людини. Це не просто здогади чи якісь теорії змови, а абсолютно адекватні міркування, які були неодноразово доведені під час наукових практик та експериментів.
 • Так ось, коричневий колір є одним із лідерів із забезпечення людини добрим настроєм. Постійне погляди чогось коричневого заспокоює, приводити нервову систему до певного порядку і наповнює людину почуттям гармонії.
 • До нього вдаються стримані та врівноважені люди зі стабільною психікою. Але також він рекомендується тим, хто відчуває постійний стрес і хоче привести свій настрій у стабільний стан.Ідеї для обробки

Тепер саме час додати трохи конкретики і посвятити вас у деякі подробиці та деталі обробки подібних кухонних кімнат.

 • По-перше, варто розібратися із розмірами кухні. Не варто думати, що у коричневих тонах можна оформляти винятково великі кухонні кімнати.
 • Так, є логіка в тому, що в маленьких приміщеннях краще виглядатиме оздоблення білого кольору, тому що подібні тони візуально збільшують простір.
 • Але можна створити чудову композицію в маленькому приміщенні з використанням коричневого кольору.
 • Головне, не вибирати занадто темні відтінки, якщо ваша кухонна кімната велика і не вдаватися до світлих тонів, якщо йдеться про простору кухню.


Коричневий можна комбінувати з бежевим, кремовим, білим квітами. Більш світлі та м’які кольори чудово гармонують з коричневим та доповнюють його. Вони підкреслюють строгість і глибину подібних тонів, що створює чудову композицію.

Можна створити дуже ефектну та вражаючу кухню за допомогою комбінації коричневого та червоного кольорів.Наприклад, зробити загальне оздоблення та стіни в кухонній кімнаті в коричневих тонах, а кухонні гарнітури з червоного чи вишневого відтінку.

Якщо матеріали будуть матовими, це додати кімнаті ще більше ефектності. Але не варто переборщувати, якщо зробити занадто багато матового, то виглядатиме надмірно яскраво і химерно. Все добре в міру, важливо пам’ятати.

Якщо ви хочете додати у вашу кухонну кімнату трохи ретро-стилю, то цілком доречною буде комбінація коричневого кольору зі світло-синім, блакитним чи м’яким рожевим. Це поєднання створює якийсь сонячний та безтурботний настрій. Асоціюється з якоюсь свіжістю, точно створить у вашій кухонній кімнаті приємну атмосферу.

Варіанти освітлення для коричневої кухні

Коли вибрано основну колірну гаму оздоблення та якихось кухонних меблів, саме час задуматися над тим, як оформити освітлення. Воно може створюватися не лише за рахунок спеціальних освітлювальних приладів.

 • Білі меблі теж додають освітлення. Тому, якщо немає можливості встановити серйозне автоматизоване освітлення, можна частково виправити ситуацію даним способом.
 • Не варто робити кімнату надто освітленою, це сильно знижує затишок та приємну атмосферу в кухонній кімнаті. Потрібно шукати балансу. Спокійне, приємне, трохи приглушене освітлення цілком підійде.
 • Для більшої зручності можна встановити освітлювальну систему, яку можна регулювати за допомогою спеціального пульта. Це практичний варіант, тому що ви можете змінювати освітлення в кімнаті в залежності від погоди на вулиці, часу дня, обстановки.Єдиний мінус такого освітлення – це ціна. Але ви повинні розуміти, що це не марна трата, ви платите за зручність та комфорт.

Фото кухні коричневого кольору