Сірий шпалери: 150 фото стильних поєднань сучасного дизайну. Найкращі ідеї застосування сірих відтінків в інтерєрі вітальні, спальні, передпокої

Сірі шпалери: оригінальні поєднання кольору, стилю, меблів або штор зі шпалерами сірих відтінків (150 фото) + правила комбінування шпалер

Сірі шпалери виглядають чудово і далеко не просто. Особливо якщо вони прикрашають інтер’єр спальні чи кухні. Варто придивитися до цього декору, коли планується оформлення в стилі «лофт», «модерн», та й проста «класика» не обійдеться без суворих сірих ліній.

Про світлі та темні сірі тони шпалер у сучасних дизайнах поговоримо в даній статті.

Особливості сірих шпалер в інтер’єрі

Сірий – це не зовсім не нудний та неживий варіант оформлення нікчемних, стандартних приміщень. Сам по собі сірий – досить цікавий колір. З усіма своїми поєднаннями і в компонуванні з яскравішими відтінками, такий тон здатний прикрасити навіть дитячу, не кажучи про вітальню або простору спальню.

Сірий може поєднуватися з будь-яким іншим відтінком, навіть червоним або яскраво-жовтим. Зелений, коричневий, бежевий, білий, всі ці тони – найпростіші рішення для дизайну та оформлення будь-якої кімнати.