Рідкі шпалери в інтерєрі: як наносити + фото сучасних ідей декору, дизайну та оформлення для звичайної квартири

Рідкі шпалери в інтер’єрі: для вітальні, спальні, дитячої кухні. Все про плюси та мінуси використання + інструкція, як наносити
Рідкі шпалери є сумішшю бавовни, шовку і целюлози, яка використовується для обробки і декорування стін і стель. З їх допомогою легко можна надати приміщенням елегантний та теплий вигляд. Рідкі шпалери мають безліч унікальних властивостей, завдяки яким вони є унікальним продуктом. Вони:

  • Наводять інтер’єр приміщення в більш заспокійливі тони;
  • Ізолюють тепло;
  • Регулюють вологість;
  • стійкі до забруднень.

Завдяки винятковим властивостям, широкому асортименту малюнків, використанню тільки натуральної сировини продукт не має собі рівних.

Де використовуються рідкі шпалери

Їх можна використовувати як у житлових приміщеннях, так і в офісах, ресторанах, готелях, кафе, виставкових залах. Вони добре виглядають як у нових, так і в старих будинках, підходять для всіх видів ремонту, оздоблення та освіження приміщень.
Фактично рідкі шпалери слабо підходять під визначення шпалер, якими їх знає більшість людей. Здалеку таке покриття більше схоже на камінь, а поблизу — на повсть. Продаються рідкі шпалери, як не дивно, у формі сухої суміші, яка перетворюється на суміш подібну штукатурці і наноситься на стіни.

Вперше цей матеріал з’явився на ринку відносно давно, коли клеїли звичайні рулонні шпалери. Важливим плюсом рідких шпалер є можливість нанесення на всі поверхні, чого позбавлені інші різновиди шпалер.