Зелена кухня: 150 фото новинок дизайну з актуальними відтінками у сучасному інтерєрі. Поради, як поєднувати та комбінувати

Зелена кухня (фото): особливості оформлення кухні в салатових та смарагдових відтінках + найкращі варіанти по їх поєднанню

Зелений колір у дизайні вважається універсальним та надає життєвій енергії та бадьорості. Він допомагає розслабитися і позбавляє негативних емоцій, не втомлює і бадьорить.

Кухня у зеленому кольорі виглядає по-весняному, у ній приємно проводити час, а зелень не втомлює очі.

Зелена палітра в інтер’єрі кухні

Якщо у власника житла є бажання створити модний стиль у кухні, то можна застосувати зелений колір. Він підходить для будь-якого стилістичного спрямування. Протягом усього року в такій кухні буде комфортно.


Сучасний стиль

Поєднання кількох напрямків створює сучасний стиль у дизайні кухні. У ньому присутні деталі поп-арту, хай-тек та мінімалізму.

Сучасний стиль це:

  • Глянець;
  • Чіткі лінії;
  • Металеве оздоблення та елементи;
  • скляні та дзеркальні конструкції;
  • Яскраве точкове освітлення.

У поєднанні зі світлими стінами та стелею гармонійно виглядає смарагдовий або салатний кухонний гарнітур. Розбавити дизайн можна сірою плиткою чи світлим ламінатом на підлозі. Лаконічно поєднуються текстиль на вікні та посуд на полицях, виконані в зеленій гамі.