Клінкерна плитка: види, застосування, плюси та мінуси. Опис, що це таке з інструкцією з укладання та монтажу своїми руками для фасаду

Клінкерна плитка під цеглу для фасаду: переваги, покрокова технологія облицювання та укладання своїми руками (105 фото)

Стіна з обробкою клінкерною плиткою радує око естетикою, міцністю та довговічністю. Клінкерна плитка нагадує традиційну цеглу, одночасно будучи практичною альтернативою, а також пропонує чудові естетичні та функціональні властивості.

Як виготовляють клінкерну плитку

Створений шляхом змішування води та виробних глин, таких як каолініт та іліт, багатих глиноземом та кварцем, клінкер є одним із найміцніших та найстійкіших керамічних настінних та підлогових покриттів.

Сумішка спочатку міститься в ємності для перемішування, а потім їй надають форму на волочильних установках, щоб отримати плитки або цеглу товщиною від 9 до 25 міліметрів різноманітної форми.

Потім вироблені вироби відправляються в сушарки, щоб позбутися зайвої вологи, яка може погіршити їхню якість. Заключний етап – це випалювання, яке триває 34 години в тунельних або роликових печах при температурі 1250 градусів, щоб матеріал досягав постійної щільності.