Плитка кабанчик для ванної кімнати: реальні фото приклади укладання. Особливості застосування у дизайні інтерєру ванної кімнати

Плитка кабанчик для ванної кімнати: особливості гарного укладання + переваги та недоліки застосування оздоблення в оформленні

Простіше кажучи, це керамічна плитка, що нагадує цеглу. Форма та розмір, схожі зі структурою цегли. Така плитка стала популярною через фаски. Фаски – заглиблення по краях плитки.

Фаски в інтер’єрі виглядають дуже ефектно та оригінально. Багато людей беруть цю плитку у ванну, тому що, це вважається однією з кращих плиток. Вона універсальна: може використовуватися як і в кухнях, у ванній та туалеті (якщо ванна кімната розділена з туалетом)

Що таке плитка «кабанчик»?

Раніше плитку «кабанчик» використовували для облицювання фасаду. Плитка використовувалася для зображення стилю модерн, який був популярним два століття тому. Нині вона використовується для доповнення інтер’єру та гарного поєднання з іншими стилями та як окремі дизайни в кімнаті.Дали їй цікаву назву, тому що під час виробництва плитки, з двох боків покривали глянцем або глазур’ю, а з боків залишалися дві наскрізні дірки, що схожі на п’ят свині або кабана.

Ця будова потрібна була для зручності перевезень.Після цього будівельники використовували кирку для розколювання матеріалу, і залишалося дві окремі плитки, які було б зручно викладати.