Сучасні шпалери для стін 2024: красиві, модні новинки дизайну шпалер у кімнату. 150 фото ідей та реальних прикладів оформлення

Сучасні шпалери для стін: огляд модних колекцій 2024 року для стін + поради, що потрібно враховувати при виборі шпалер, 150 фото

Шпалери одна з незамінних речей у нашому домі, і це не дивно. Ми можемо знайти на ринку численні пропозиції, з різними візерунками, кольорами, фактурами та розмірами.

І це будуть не нудні рулони паперу, які ми знаємо з недавнього минулого. Сьогодні за допомогою правильно підібраних шпалер наші інтер’єри можуть перетворитися на чудові, теплі та елегантні кімнати, в яких ми будемо раді зупинитися.

Давайте подивимося, які чарівні рішення можна придумати та втілити у життя за допомогою сучасних шпалер.

Незамінна частина інтер’єру

Сучасні шпалери виготовляються не тільки з паперу, а й з інших матеріалів. Завдяки цьому вони можуть мати різні властивості. Ніщо не заважає нам клеїти їх, не тільки у спальних кімнатах, віталень, офісах, а й у ванних, туалетах та кухнях.

Велика різноманітність візерунків і кольорів дозволяє створювати найнезвичайніші композиції.Ви можете комбінувати кілька різних тем або кольорів, або, наприклад, наклеїти шпалери на вибір тільки на частину стін, а інші пофарбувати в той або інший колір.

Кількість варіантів безмежна, як і фантазія дизайнерів та аранжувальників. Так що при плануванні або зміні поточного дизайну інтер’єру варто добре подумати про те, яке місце в ньому найкраще відвести обом.