Плитка під мармур для ванної кімнати: новинки сучасного дизайну ванної кімнати з мармуровою плиткою. Оригінальні варіанти колірних поєднань

Плитка під мармур для ванної кімнати: варіанти дизайну ванної та декорування під світлий або темний мармур (125 фото-прикладів)

Мармур – натуральний камінь, яким у минулому декорували палацові зали. В даний час обробка з мармуру часто зустрічається в театрах опери та балету, картинних галереях та в будинках управління.

Оздоблення з мармуру вважається одним з найдорожчих оздоблень, але зараз є і більш дешевий варіант – підробка зі штучних матеріалів.

Переваги імітації з мармуру – широка палітра кольорів, можливість зробити будь-яке забарвлення, не схоже ні на що в природі. Підробка буде виглядати як справжня, але її вартість буде значно нижчою.

Вибір матеріалів для ванної кімнати

Чим більший простір ванної кімнати, тим менше обмежень при доборі матеріалів. На великому просторі доречно застосовувати темні відтінки, без остраху, що вони візуально звужують приміщення.

Можливий дизайн, у якому темні та світлі тони поєднуються між собою: верх кімнати можна оформити в пастельних тонах, а низ – у темних або яскравих кольорах, або кольорах, що імітують дерево.

  • Перед покупкою необхідно розрахувати потрібну кількість матеріалу. Для цього головне – виміряти ванну кімнату по периметру.
  • Необхідно виміряти довжину та ширину приміщення та помножити один на одного ці показники.
  • Також потрібно дізнатися довжину та ширину майбутньої плитки.
  • Щоб дізнатися потрібну кількість матеріалу, необхідно розділити отриманий показник на довжину і ширину плитки. Ці розрахунки підійдуть для статі.

Для розрахунку кількості плитки на стіни, необхідно дізнатися їх площу, за винятком дверей, скласти обчислені дані та розділити на довжину та ширину плитки.