Кварцвінілова плитка для підлоги: плюси та мінуси, відгуки та яка краще. 150 фото красивих новинок дизайну, порівняння лінолеуму та кварц-вінілу

Кварцвінілова плитка для підлоги: що таке та де застосовують? Плюси та мінуси, характеристика, структура, чи шкідлива для здоров’я

Кварцвінілова плитка вважається новинкою на ринку будівельних матеріалів, яку використовують для обробки вертикальних та горизонтальних поверхонь.

Простий монтаж та ідеальне покриття зробили його затребуваним та досить популярним серед користувачів. Вироби відрізняються своєю міцністю та витривалістю до щоденних випробувань.

У цьому матеріалі ми поговоримо про особливості декоративного покриття, критерії вибору, переваги та недоліки. Рекомендації фахівців допоможуть визначитися з вибором продукції та технікою її монтажу.
У чому особливості кварцвінілової плитки

Кварцвінілова плитка відноситься до нового виду покриття для підлоги, у якого відзначають якості кераміки і лінолеуму. Особливістю вважають наявність міцності у процесі монтажу. Поверхня плитки може бути однорідною або добре вираженою структурою.

У процесі виготовлення використовують технологію нанесення декількох шарів, які з’єднуються один з одним за допомогою пресування. Крім фізичного тиску використовують термообробку.

Увага! Перед початком робочого процесу необхідно підготувати покриття для його подальшого декорування. І тому видаляють старе покриття, очищають сліди забруднень. Якщо на поверхні присутні якісь дефекти, то їх необхідно позбутися на початкових етапах підготовки.

Фахівці рекомендують ретельно підготувати поверхню для укладання на неї кварцвінілової плитки. Для роботи можна скористатися акриловою шпаклівкою.

Пластична маса дозволить рівномірно розподілити необхідний обсяг у зоні тріщин та сколів.

Особливу увагу слід приділити рівню важливості покриття для підлоги. Її обсяг не повинен перевищувати 6%. Справа в тому, що вода призведе до деформації готового результату.