Плитка під цеглу для внутрішньої обробки стін: 115 фото ідей та кращих новинок дизайну для оформлення ванної, передпокою, кухні

Плитка під цеглу: характеристика керамічної, гіпсової, бетонної облицювальної плитки з імітацією цегли для внутрішнього оздоблення

Мудрі будівельники або просто обивателі, які захоплюються дизайном постійно, шукають нові і нові рішення для свого інтер’єру. У сучасному світі високих технологій та масштабної промисловості існує дуже багато різних елементів декору.

Одні краще підходять для облаштування квартир, інші для приватних будинків та інших споруд. Але зараз мова піде про універсальне рішення. Плитка під цеглу з’явилася вже давно і пройшла перевірку часом.

Це універсальний матеріал, який поєднує у собі неймовірний декоративний потенціал та добротну якість. Але про все по порядку.

Позитивні якості плитки під цеглу

У плитки, зробленої під цеглу, є ряд відмінних характеристик і переваг, які дозволяють їй бути затребуваним матеріалом на ринку. Зрозуміло, їх багато і все перерахувати просто фізично не вдасться, але варто звернути увагу на основні параметри.

  • Вартість. Коли більшість людей, які не знаються на питанні, бачать плитку під цеглу, відразу складається враження, що це люксовий матеріал, який їм буде не по кишені. Це хибне судження.Зважаючи на те, що немає сильних витрат матеріалів на виробничому етапі, підсумкова вартість плитки під цеглу досить демократична. Майже кожен зможе собі дозволити придбати той чи інший вид плитки, виконаної під цеглу.
  • Стійкість до зовнішніх подразників. Цей пункт містить кілька підпунктів, серед яких є вогнестійкість, гідрофобність, термічна стійкість. Дійсно, якісна плитка під цеглу проходить багатоетапну виробничу обробку, під час якої поверхня матеріалу покривається спеціальними сумішами. Вони забезпечують хімічну стійкість та підвищують усі вищезгадані параметри.
  • Довговічність. Незважаючи на те, що виробництво плиток під цеглу не є дуже дорогим, всі використовувані матеріали дуже якісні. Немає такого, щоб виготовлення плитки допускалися матеріали, які не пройшли перевірку на якість і придатності. Суміш усіх потрібних компонентів створює довговічну та міцну конструкцію, яка при належному догляді та акуратному обігу прослужить довгий час.


Розмаїття варіантів. Ви, напевно, помічали, що в який будівельний магазин ви не зайшли, там завжди присутні ті або інші види плитки. Навіть якщо йдеться про якісь маленькі магазини у провінційних містах.

Порівняно з іншими типами плиток, на прилавки подібних закладів великими тиражами поставляються плитки під цеглу. Ви зіткнетеся з величезним різноманіттям кольорів та тонів плиток.

Так само особливо винахідливі виробники додають на поверхню будь-які візерунки або відмітні знаки тієї чи іншої компанії. Загалом, жодна творча особистість не нудьгує та не залишиться байдужою.