Плитка під цеглу для внутрішньої обробки стін: 115 фото ідей та кращих новинок дизайну для оформлення ванної, передпокою, кухні

Плитка під цеглу: характеристика керамічної, гіпсової, бетонної облицювальної плитки з імітацією цегли для внутрішнього оздоблення

Мудрі будівельники або просто обивателі, які захоплюються дизайном постійно, шукають нові і нові рішення для свого інтер’єру. У сучасному світі високих технологій та масштабної промисловості існує дуже багато різних елементів декору.

Одні краще підходять для облаштування квартир, інші для приватних будинків та інших споруд. Але зараз мова піде про універсальне рішення. Плитка під цеглу з’явилася вже давно і пройшла перевірку часом.

Це універсальний матеріал, який поєднує у собі неймовірний декоративний потенціал та добротну якість. Але про все по порядку.

Позитивні якості плитки під цеглу

У плитки, зробленої під цеглу, є ряд відмінних характеристик і переваг, які дозволяють їй бути затребуваним матеріалом на ринку. Зрозуміло, їх багато і все перерахувати просто фізично не вдасться, але варто звернути увагу на основні параметри.

 • Вартість. Коли більшість людей, які не знаються на питанні, бачать плитку під цеглу, відразу складається враження, що це люксовий матеріал, який їм буде не по кишені. Це хибне судження.Зважаючи на те, що немає сильних витрат матеріалів на виробничому етапі, підсумкова вартість плитки під цеглу досить демократична. Майже кожен зможе собі дозволити придбати той чи інший вид плитки, виконаної під цеглу.
 • Стійкість до зовнішніх подразників. Цей пункт містить кілька підпунктів, серед яких є вогнестійкість, гідрофобність, термічна стійкість. Дійсно, якісна плитка під цеглу проходить багатоетапну виробничу обробку, під час якої поверхня матеріалу покривається спеціальними сумішами. Вони забезпечують хімічну стійкість та підвищують усі вищезгадані параметри.
 • Довговічність. Незважаючи на те, що виробництво плиток під цеглу не є дуже дорогим, всі використовувані матеріали дуже якісні. Немає такого, щоб виготовлення плитки допускалися матеріали, які не пройшли перевірку на якість і придатності. Суміш усіх потрібних компонентів створює довговічну та міцну конструкцію, яка при належному догляді та акуратному обігу прослужить довгий час.


Розмаїття варіантів. Ви, напевно, помічали, що в який будівельний магазин ви не зайшли, там завжди присутні ті або інші види плитки. Навіть якщо йдеться про якісь маленькі магазини у провінційних містах.

Порівняно з іншими типами плиток, на прилавки подібних закладів великими тиражами поставляються плитки під цеглу. Ви зіткнетеся з величезним різноманіттям кольорів та тонів плиток.

Так само особливо винахідливі виробники додають на поверхню будь-які візерунки або відмітні знаки тієї чи іншої компанії. Загалом, жодна творча особистість не нудьгує та не залишиться байдужою.

Види плитки під цеглу

Продовжуючи тему різноманіття подібних товарів, найдоцільніше описати кілька найпопулярніших видів плитки під цеглу.

Існує кілька класифікацій, але класичним поділом вважається саме той, який буде представлений.

Розділяють такі види плитки під цеглу:

 • Гіпсова плитка
 • Керамічна плитка
 • Бетонна плитка
 • Клінкерна плитка


Гіпсова плитка під цеглу

Цей тип плиток під цеглу особливо сильно полюбився любителям природи та екологічним активістам. Справді, у виготовленні такої плитки не використовують матеріалів, шкідливих для людини.

 • Гіпсова плитка під цеглу не виділяє в атмосферу жодної шкідливої ​​пари, яка може негативно позначитися на людині.
 • Крім того, вони мало важать. Це досить практично, адже допомагає не лише під час транспортування матеріалів з будівельного магазину, а й під час самого монтажу.
 • Це дозволяє залучати до роботи навіть юних будівельників, у яких не виникнуть проблеми під час роботи з гіпсовими плитками під цеглу.
 • Ще одним позитивним моментом є те, що плитка досить щільна і має гарну звукоізоляцію та теплоізоляцію.
 • Цей плюс відчутний, якщо роботи ведуться в тих місцях, де температура може різко змінюватись і опускатися до негативних показників.Але це працює виключно у випадках, коли матеріал знаходиться в приміщенні. Гіпсова плитка під цеглу не підходить для вуличного розміщення. Це пов’язано з тим, що гіпс має підвищене водопоглинання та низьку морозостійкість.

Напевно, плитка почне ламатися і виходити з ладу після кількох серйозних дощів або заморозків. Потрібно обов’язково про це пам’ятати, щоб не зіткнутися з проблемами демонтажу плитки.

Керамічна плитка під цеглу

Дуже універсальний і приємний вигляд плитки під цеглу. Використовують керамічний варіант цього матеріалу практично для будь-якого оздоблення, будь то внутрішнє покриття стін або якісь зовнішні роботи.

 • Головною перевагою керамічної плитки є її зовнішній вигляд.
 • Кераміка завжди була солідним матеріалом, що створює респектабельну та привабливу композицію інтер’єру.
 • Керамічна плитка має непогані показники морозостійкості.

Загалом це непоганий варіант, якщо ви володієте адекватним бюджетом і хочете зробити інтер’єр максимально строгим, але при цьому приємним.

Бетонна плитка під цеглу

Досить популярний серед невибагливих будівельників оздоблювальний матеріал. Він коштує недорого, але при цьому дуже міцний і довговічний. Звичайно, ви не отримаєте якогось неймовірного вигляду, але цей тип оздоблювальної плитки і не призначений для цього.

Клінкерна плитка під цеглу

На завершення варто сказати про найнезвичайніший вид плитки під цеглу.Клінкерні екземпляри з’явилися порівняно недавно, але такий матеріал має великі перспективи.

Це найсучасніший і найтехнологічніший вид плитки, він має абсолютно всі види стійкості та приємний зовнішній вигляд.

 • Головним мінусом є вартість. У зв’язку з тим, що на виробничому етапі плитка проходить багато дорогих обробок, підсумкова ціна на неї відповідна.
 • За якість потрібно платити. Підійдете тому, хто не боїться експериментів в інтер’єрі і має значний бюджет.


Фото плитки під цеглу