Як оновити плитку у ванній кімнаті не змінюючи її і не знімаючи: керівництво, що наклеїти, чим пофарбувати. 105 фото ідей декору старої плитки

Як оновити плитку у ванній не змінюючи її і не знімаючи: найкращі варіанти, як дати нове життя старій кахельній плитці, 105 фото

Що робити, якщо плитка, яка так ретельно вибиралася для ванної 10-15 років тому, перестала радувати око, здається похмурою, несмачною і давно вийшла з моди? Змінювати та знімати її клопітно, та й придбання нової відчутно «прохудить» гаманець.

І ось тут починається пошук нестандартного виходу із ситуації. “Голь на вигадки хитра” – народну мудрість можна витлумачити так: коли вирішити проблему звичайним способом неможливо, тоді підключається винахідливість.

Як знайти спосіб оновити плитку? А як вам такий вихід – дати їй друге життя у новому кольорі? Справді, чому б своїми руками не втілити в життя найсміливіші дизайнерські задуми без особливих фінансових вливань, заощадивши час на ремонт? Для реалізації задуманого треба ретельно підготуватися та пройти такі важливі етапи.