Укладання плитки у ванній (110 фото): всі етапи робіт. Керівництво, як покласти плитку своїми руками

Укладання плитки у ванній – покрокова інструкція від професіоналів (110 фото прикладів)

Роблячи ремонт у ванній неминуче постає питання про укладання плитки, навіть якщо ви хочете пофарбувати стіни, на підлогу все одно потрібно класти плитку.

Для новачка це може здатися складним, але насправді нічого складного тут немає і зараз ми розберемо все по порядку.

Вибір плитки для ванної

Вибір плитки повинен ґрунтуватися не тільки на особистих уподобаннях, але й на особливостях приміщення.

  • Якщо в приміщенні є округлі поверхні, які необхідно обкласти плиткою, можна скористатися дрібною плитковою мозаїкою на сітці, сітка є ніби каркасом, а не великий розмір самих плиточок (в середньому 2х2 см) дозволяє витончено обкласти складну поверхню.
  • Така плитка буде дуже актуальною, якщо у вас ванна неправильної форми, і замість пластикового щита ви хочете зробити щось цікавіше.

Колірна гама — це виключно ваші уподобання, проте важливо зробити приміщення легким для сприйняття. Слід уникати суцільних яскравих кольорів, як це не виглядало на фото, насправді перебувати в такому приміщенні довгий час буде не комфортно. Якщо хочеться чогось яскравого, зробіть яскраві акценти в тон основного кольору.

Те саме стосується орнаментів, якщо від достатку орнаментів буде рябити в очах, а ось окремі смуги або ділянки навпаки будуть дуже гармонійно виглядати, особливо, якщо вони виділятимуть будь-які зони, наприклад місце під пральну машину, або зону душової .