Вітальня 4 на 4: найкращі варіанти дизайну інтерєру маленької вітальні, 125 фото

Вітальня 4 на 4: облаштування, оформлення, приклади планувань, фото інтер’єрів та розміщення меблів

Гостина — це, безумовно, найголовніше, сімейне та жваве місце в будинку.

У вітальні дивляться телевізор, читають, сидять, розмовляють із рештою, відпочивають і роблять ще багато справ.

Ідеї створення затишної атмосфери у вітальні 4 на 4

Добре, тільки з чого почати?! Отже, ви вже знаєте нас і знаєте, що ми любимо отримувати відповіді тільки від експертів! Особливо в ці дні, найталановитіші дизайнери, щоб дати вам найкращі поради щодо дизайну вітальні. Ми сподіваємось, що ви записуєте.

Саме тому у вітальні має бути затишна атмосфера, а простір має бути адаптований до наших потреб і до смаку.

Вежа є візитною карткою вашого будинку. То як правильно його сформувати? Яка сировина найкраще підходить для неї? І чи можна заощадити на місці без шкоди комфорту? Ось посібник, який ви повинні прочитати.Стандартні розміри вітальні

Стандартний розмір середньої вітальні в багатьох країнах 4 на 4 метри, що дає майже 16 кв. м для дизайну у кращому стилі.

З іншого боку, саме той факт, що це найважливіша кімната в будинку, може нервувати нас і заважати приймати правильні рішення.

Щоб вирішити цю проблему, ми зібрали вісім порад щодо правильного дизайну вітальні на будь-який бюджет.
Визначити потреби

Спосіб життя сім’ї – це компас, у світлі якого дизайнери салонів. Наприклад, якщо ви хочете включити у вітальню, систему домашнього кінотеатру або робочий стіл, ви повинні ретельно спланувати інтер’єр.

Тримайте правильний інтервал

Дотримання деяких ключових технічних правил допоможе вам створити простору вітальню.

 • По-перше, тримайте відстань 45 см між журнальним столиком та краєм дивана, щоб залишити достатньо місця для ніг та зручно перекусити та випити.
 • По-друге, тримайте відстань 10-25 см між сидячими меблями, щоб розмова проходила, і відстань не менше двох футів між кріслом та телевізором.
 • Якщо у вітальні є килим, залиште край не менше 60 см між стіною та її краєм.

Скористайтеся перевагами кутових диванів

Кутові дивани заощаджують місце і чудово вписуються в будь-яку домашню вітальню. Насамперед такий диван добре використовує кут і робить його сидячим місцем.

Крім того, ця тенденція з кутовими диванами дуже популярна, тому що вони тепер йдуть із механічним риклінером для гнучкої та зручної роботи. При цьому сам риклінер не займає місця і його не видно, коли його закрито.

 • Вибираючи відтінки для меблів- постарайтеся точно визначити колірну палітру, яку ви любите бачити навколо.
 • Не завжди наш улюблений колір буде великою плямою фарби, яку ми хотіли б бачити у вітальні.

Якщо ви хочете вийти із загальної палітри сірих, краще вибрати димчасті тони відповідно до кольорових плям на подушках або картинках.

Системи сидіння 2+3 для вітальні

Інший варіант, що найбільше підходить для великої вітальні, — це система сидіння 2+3. Тут ви можете вибрати з безлічі затишних дво- та триповерхових салонів, що підходять для вітальні та сімейних потреб.

Дизайнерські салони, що складаються із систем сидіння 2+3, дуже зручні в обслуговуванні та чистоті. Також варто віддати перевагу електричним регульованим системам сидіння на ногах, спині та шиї з чотирма амортизаторами, принаймні, у повній оббивці та з великою кількістю сидячих та лежачих поз.

 • При підході до вимірювання простору або стіни дивана зверніть увагу, що розмір дивана буде приблизно на третину менший (принцип 2/3).
 • Також враховуйте простір між диваном та кріслом поруч із ним. Тут можна розмістити високий горщик або маленький столик.
 • Ви повинні почати з вибору дивана, маючи намір, що це будуть найяскравіші меблі у вітальні. Після цього ми виберемо крісла, буфетний стіл та килим.

Завжди враховуйте розмір та пропорції простору вітальні. Навіть якщо ви вибрали великий або кутовий диван для невеликого простору, зберігайте «плаваючий» вигляд. Все це дасть відчуття повітря у космосі.

Не бійтеся розмістити крісло або диван спиною до входу.Середня висота дивана становить близько 90 см, і наше око ковзає по меблях. Простір буде таким самим великим і привабливим. Те саме стосується розміщення крісла або дивана перед вихідним вікном у двір/балкон.

Варіанти оздоблення підлоги

Перевага підлоги в тому, що за його допомогою можна швидко оновити вітальню та не втрачаючи місця. Один варіант – класична паркетна підлога в стилі кантрі, а другий варіант – більш дорога, але дуже ексклюзивна підлога зі згладженого бетону.

Також можна використовувати ламінат та лінолеум. Лінолеум – найдешевший і найоптимальніший варіант.

Варіанти освітлення у вітальні 4 на 4

Лісове освітлення створює оптичну ілюзію великого та просторого простору. Середня вартість світильників для вітальні становить 7000 рублів, але коштує вкладень, тому що за її допомогою можна змінити призначення вітальні одним натисканням кнопки.

Намагайтеся розмістити додаткове освітлення, яке дасть світло невелике, приємне для перегляду телевізора або тихого вечора.

Використання текстилю

Це дозволяє швидко та легко модернізувати вітальню за допомогою тканин, штор, подушок та килимів. Завіса, наприклад, є одним із ключових елементів створення атмосфери в космосі. Сьогодні існує безліч тканин та текстур для штор.

Можливості безмежні, і кожен може знайти відповідну для нього завісу:

 • Рулонні штори,
 • Римська завіса,
 • Венеціанська завіса тощо подушки також додають тепла.

Окрім зручності використання подушки – це елемент, за допомогою якого можна додати колір у простір. Вони можуть бути адаптовані до оббивки дивана або контрастувати за кольором та текстурою

Куди розмітити телевізор

Майже в кожному будинку, який я проектую, постає питання про телевізор. Є сім’ї, де телевізор займає почесне місце та, відповідно, його розмір. У таких випадках варто встановити телевізор як частину великої бібліотеки.

Рекомендуємо встановити телевізор на стелі вітальні та прокручений електричний екран на стіні навпроти. Таким чином, можливий перегляд на великому екрані.

Фото новинок дизайну вітальні 4 на 4