Зал у приватному будинку: ТОП-100 найкращих фото ідей дизайну. Гарні приклади інтерєрів у сучасному стилі оформлення

Зал у приватному будинку: вдалі варіанти облаштування та розподілу площі вітальні

У приватному домоволодінні, як правило, приміщення для вітальні є просторим, що дає істотні переваги при оформленні кімнати. Облаштувати зал у будинку відповідно до власних уподобань процес захоплюючий, що вимагає особливої ​​уваги до дрібниць.

Зала обов’язково повинна бути затишною і комфортною для всіх членів сім’ї. Це приміщення може бути використане щодо урочистих заходів. У цьому випадку необхідно продумати в ньому їдальню зону.

Планування зали в приватному будинку

Під час планування зали, в першу чергу потрібно визначитися зі стилем дизайну кімнати. По-друге, плануючи розміщення меблів і предмети декору виходити з особливостей кімнати.

Щоб не наробити помилок під час розміщення меблів, потрібно зробити креслення кімнати з позначенням предметів меблів на папері або скористатися спеціальною комп’ютерною програмою. Ефективним способом планування є вирізані з паперу об’ємні предмети меблів.

  • Основним правильним плануванням є вибір центрального предмета меблів, навколо якого відбувається розстановка.
  • Якщо зал використовуватиметься з метою сімейного перегляду кінофільмів, то центром буде телевізор.
  • У приміщенні для настільних ігор центром є стіл.
  • Фахівці радять залишати половину кімнати вільної від меблів, щоб зал виглядав просторим і ретельно продумувати розташування техніки.

Найкраще, подумати про дизайн вітальні на етапі проектування будинку. Продумати розташування дверей та вікон, визначитися з необхідністю каміна у залі.