Вітальня 11 кв. м: 115 фото ідей дизайну інтерєру у сучасному стилі оформлення

Вітальня 11 кв. м: фото приклади вдалого планування + ідеї, як розставити меблі

Розмір стандартної вітальні, наприклад, у квартирі з ташкентським плануванням – 11 квадратних метрів. Здається, що мала кількість метрів виключає сучасний дизайн інтер’єру вітальні, але це не є вироком і є рішення!

Враховуючи, що у квартирі можуть бути перепланування і метри можуть різниця, стаття містить лише загальні рекомендаційні поради.

Нестандартні ідеї для ремонту вітальні 11 кв. м.

По-перше, перед будь-яким ремонтом необхідно ґрунтовно підійти до питання зонування, планування приміщення, а по-друге, визначити відповідний дизайн, який прийде до смаку мешканцям.

Перед початком ремонту необхідно скласти план, в якому будуть відображені всі матеріали, що використовуються для оформлення інтер’єру. Це допоможе втілити задумане у реальність.

Дуже часто, роблячи ремонт у квартирі, метри «з’їдаються» важкими, масивними меблями. Наприклад, вбудовані шафи з фрезерованими дверцятами або ручками зі складною формою візуально знищують простір у вузьких кімнатах.

  • Змінити ситуацію щодо візуального збільшення простору у малій вітальні може світле оформлення, особливо якщо кімната знаходиться не на сонячній стороні.
  • Світлі тони шпалер краще вибирати з мінімальною кількістю деталей і складних орнаментів, оскільки дрібний малюнок, що часто повторюється, з часом може пригнічувати.
  • Якщо без шпалер з деталями не обійтися, варто зупинити свій вибір на горизонтальних малюнках. Вони візуально розширять будь-яку вузьку та довгу вітальню.
  • Любителем царської ліпнини а-ля рококо краще від неї відійти, бо маленька вітальня – нецерська величезна зала.

Рада: Однотонний вибір шпалер або фарби стін необхідно розбавити яскравими кольорами, повісити картини, фото чи дзеркало. Наприклад, для стилю «хай-тек» з основними кольорами – білий, чорний та сірий характерні деталі яскравих кольорів.

Маленький орнамент або циліндричний візерунок пригнічує. Горизонтальний малюнок дозволить візуально розширити вузькі та довгі кімнати, а вертикальні візерунки зроблять простір візуально вищим.