Вітальня 30 кв. м: 140 фото дизайну та планування

Вітальня 30 кв. м: особливості оформлення, декору та розподілу місця у великій вітальні

Бути власником квартири з вітальнею 30 кв. м – великий успіх. Така площа дозволяє реалізувати будь-який стильовий напрямок і втілити в життя найсміливіші дизайнерські задумки.

Потрібно лише підібрати концепцію, що відповідає характеру мешканців.

Функціонал великої вітальні

Щоб домогтися від дизайну вітальні 30 кв. м цілісності та привабливості, потрібно ретельно продумати питання функціонального навантаження. Зазвичай на цю кімнату покладають відразу кілька завдань. Практичність, зручність експлуатації – ось основні переваги сумісної зали.

Гостина зі їдальнею – подібна комбінація найбільш популярна. У такому приміщенні зручно приймати гостей, святкувати, проводити сімейні посиденьки. Дизайнери радять оформляти ці дві зони у подібних стилістиках.

Актуальним рішенням вважається виділення місця під робочий куточок. Головне, грамотно вписати всі його елементи (стіл, стілець, полиці) у загальну концепцію кімнати.
Для тих, хто любить читати, підійде варіант поєднання вітальні з бібліотекою. Книжкові шафи, м’яке крісло з торшером, художні полотна на стінах – все це створить атмосферу домашнього затишку. У такій обстановці буде приємно насолоджуватися улюбленими літературними творами.

Якщо суміщення зального простору з будь-яким іншим не потрібно, облаштовувати дане приміщення варто з урахуванням стильового напрямку. При цьому важливо зберегти в інтер’єрі відчуття простору. Цікавою ідеєю є камін у вітальні.