Довгі змішувачі для ванної – який краще вибрати? 115 фото новинок з цікавим дизайном

Довгі змішувачі для ванної: рейтинг якісних моделей 2024 року з порадами щодо вибору кращого змішувача (115 фото)

Якими нюансами слід керуватися під час вибору системи подачі води? У цьому питанні є низка характерних рис. Зокрема, будь-яка ванна потребує наявності простої та функціональної сантехніки.

Для приміщень будь-якого типу, у тому числі і маленьких, відмінно підійдуть змішувачі для ванної кімнати з довгим гусом. Сьогодні на ринку подібної продукції представлено досить широкий асортимент товарів. Це вироби різних конструкцій, що знаходяться в широкому діапазоні цінових категорій.

На що звернути увагу при виборі

Чим простіше змішувач, навіть якщо це довгий вилив для ванної кімнати, тим краще. Такий легше ремонтувати у разі поломки, і він прослужить довше, а отже сім’я отримає можливість заощадити на цій конструкції.

Сенсорні або термостатичні прилади більше підходять для раковин у громадських туалетах закладів соціальної сфери, аеропортах, ресторанах. Вдома звичніше ставити стандартні конструкції.

Де купити довгий гусак для змішувача у ванну кімнату? Дані товари реалізуються в магазинах сантехніки, на будівельних ринках, у торгових центрах, що спеціалізуються на продажу продукції для ремонту приміщень та оснащення будинку всім необхідним інвентарем та пристроями.

Які матеріали найміцніші

Найпопулярніший варіант – виріб з латуні. Варто, наприклад, звернути увагу на змішувач для ванни Grohe з довгим виливом. Його вигідно відрізняє міцність та стійкість до процесів іржавіння.

  • Нерідко виробники покривають латунні моделі нікелем або хромом, а також нержавіючою сталлю. Це надає конструкції більш естетичного вигляду і міцності.
  • Змішувач із легованої сталі. Такий варіант не цілком практичний через велику вагу і дорожнечу.
  • Але прослужить модель чимало років за рахунок своєї міцності та надійності.

Пластиковий змішувач у ванну краще не встановлювати. Такий підійде для дачного душу. Однак є більш надійні варіанти конструкцій із застосуванням пластикових елементів, але сталевою основою. На такі варто звернути увагу.

Керамічний змішувач – непогане рішення. Часто цей матеріал застосовують під час створення деяких частин конструкції. Важливо поцікавитися у продавців, наскільки якісним є керамічний сплав. Інакше під час перепадів температури води кран лопне і повністю вийде з ладу.

Основні критерії вибору змішувачів

Більшість господарів будинків та квартир бажають придбати недорогі змішувачі у ванну з довгим виливом. Але тут варто подумати про те, що роблячи більше вкладення, можна заощадити. Як кажуть англійці, ми не такі багаті, щоб купувати дешеві речі. Змішувач із низької цінової категорії може виявитися не настільки якісним та функціональним.

Ще один критерій вибору – ретельне вивчення конструкції змішувача, його можливостей, способів монтажу. Важливо віддати перевагу моделі з найміцнішого матеріалу.

Фахівці рекомендують купувати змішувачі з фіксованим гусом. В інших конструкціях часті повороти цього елемента здатні призводити до протікання, а значить необхідності заміни пристрою.

Якщо вага конструкції невелика, від покупки варто відмовитися, оскільки такий змішувач, швидше за все, з тонкими стінками та кволими елементами системи подачі води.

Різновиди змішувачів з довгим виливом

Ці конструкції виробляють з одним важелем або парою вентилів. Незважаючи на те, що останні багато фахівців відносять до ретро-пристроїв, сучасні вироби можуть бути дуже надійними.

Вони поділяються на:

  1. Обмежено-обертальні.
  2. Зворотно-поступальні.
  3. Обертально-поступальні.


Монтуються змішувачі на борт ванної або безпосередньо в стіну. Одноважільні моделі оснащені шаровими картриджами для зручнішого застосування в процесі регулювання подачі води. Конструкції з важелем трохи дорожчі. Однак такі зручніші та практичніші.

Щодо нового варіанту змішувача – джойстиковий. Важіль на ньому розташований вертикально, що не менш зручно при регулюванні подачі води, налаштування оптимальної температури при змішуванні холодних і гарячих потоків.

Каскадні змішувачі

Всі звикли бачити у себе у ванній струмінь води, що вливається у ванну. Проте каскадні змішувачі подають її гарним водоспадом. Конструкції можуть бути оснащені вентилями або важелем.Відмінність лише у типі подачі води з-під крана.

Термостатичні змішувачі

Такий виріб дозволяє якось відрегулювати температуру подачі води. Після кожного разу можна приймати душ, не переймаючись налаштуванням даного параметра.

Це чудове рішення для сімей з маленькими дітьми, оскільки принцип роботи змішувача не дає змоги отримати опік.

Безконтактні змішувачі з довгим гусом

Такі моделі не оснащені кранами, ні важелем. Вода надходить після сигналу інфрачервоного датчика. Система реагує на рух рук, що піднесені до крана або віддалені від нього. Такі пристрої користуються великою популярністю у рестораторів та керівників закладів соціального спектру.

Віддати перевагу краще комбінованій моделі змішувача

Такий дозволяє подавати воду і в кран ванної та душ. Для цього потрібно лише переключити важіль, або підняти або опустити спеціальний клапан. До речі, нерідко саме цей елемент підводить, ламаючись чи відвалюючись. Тому при виборі комбінованого пристрою в магазині слід звернути увагу на надійність перемикача.

Відома фірма або маловивчена новинка

Багато покупців звертають увагу лише на брендову продукцію, думаючи, що невідомі або виробники-початківці не можуть надати якісної продукції.Не завжди так. Нерідко люди переплачують за рекламу товарів, витрати на яку компанії закладають у вартість найбільш ходових та популярних марок змішувачів.

Придбання змішувача невідомої фірми – хороша економія. Варто лише старанно вивчити параметри виробу. Тут важливі матеріали, з яких виготовлений змішувач, його естетичні характеристики, надійний варіант кріплення.


Фото довгих змішувачів для ванної