Як вибрати біде, навіщо потрібний і як користуватися? Поради щодо вибору моделі, розміру, кольору та матеріалу

Біде (95 фото): що таке, для чого потрібно і призначено, плюси та мінуси, поради де купити

Сьогодні у продажу є широкий асортимент сантехніки. Разом із нею користуватися приміщенням стає дуже комфортно. Але для досягнення такого результату важливо підібрати найбільш підходящий вигляд, грамотно його встановити, доручивши роботу спеціалістам, а також дотримуватись правил експлуатації.

Часто в кімнатах можна побачити біде, що передбачає свої характерні риси. Переглядаючи різні фото біде, які представлені на просторах всесвітньої мережі, стає очевидним, що виробники при їх оформленні створюють дуже привабливий дизайн.

Це дозволяє чудово виглядати в інтер’єрі. Користуватися буде приємно.

Переваги вибору та використання біде

При безпосередньому використанні всі функції біде оцінюються належним чином.

 • Разом з ними підвищується гігієнічність.
 • При цьому досягається ще одна вагома перевага, яка полягає в можливості скоротити кількість води, що використовується.
 • Більш того, додатково заощаджується і час, потрібний для певних гігієнічних процедур.

Сьогодні у продажу пропонується величезний асортимент різновидів. Зокрема, вони відрізняються розмірами.Це дозволяє підібрати оптимальні варіанти для приміщень, враховуючи їх площу та інші особливості.

Звичайно, до вибору варто підійти дуже відповідально. Значення має не тільки пропонована ціна на біде, але й матеріали, інші характеристики та дизайн.


Особливості установки біде у ванній кімнаті

Визначаючи вибір, увага звертається на запропонований варіант установки.

Виділяється кілька типів:

 • Підвісне. Таке біде дозволяє додатково заощадити місце. Подібні моделі виглядають дуже стильно та сучасно.
 • Підлогове. Порадують комфортною експлуатацією.

У цих категоріях у продажу пропонується багатий асортимент різновидів.

Матеріали для виробництва біде

Виробники активно використовують різні види матеріалів, що відрізняються своїми характерними рисами.

Виділяються такі види, що стали найбільш популярними у продажу:

 • Порцелянові. Мають добрі характеристики. Виглядають дуже привабливо.
 • Фаянсові.Їхня вартість більш приваблива, що сприяє приверненню уваги багатьох покупців.
 • Скляні. Виглядають чудово. У цій категорії представлені сучасні моделі з розкішним дизайном. При цьому їхня вартість є дуже високою.
 • Металеві. Використовується при виробництві біде не часто. Підходять для стилів інтер’єру.
 • Кам’яні. При виготовленні використовується не лише натуральний камінь, що має досить високу вартість. Доступнішими за цінами будуть біде, виготовлені зі штучного каменю. Два ці види виглядають дуже привабливо, звертаючи на себе увагу в інтер’єрі.

Покупцям належить підібрати найбільш вдалий варіант. При зверненні до спеціалізованих магазинів вони зможуть отримати професійні консультації від співробітників.

Вони розкажуть про особливості властивостей різних матеріалів, підкажуть, як користуватися біде, дадуть відповіді на інші важливі питання.


Функціональність біде

Виробники випускають моделі, що відрізняються своєю функціональністю, що істотно впливає на вартість. Під заплановану суму, орієнтуючись на наявні побажання, покупці зможуть підібрати найбільш вдалий варіант.

До популярних функцій варто віднести:

 • Корисне під час використання стане підсвічування.
 • Підвищити рівень комфорту при безпосередньому використанні допоможе сидіння, доповнене можливістю підігріватися.
 • Корисною стає сушіння.
 • На практиці оцінюється можливість підігрівати воду до комфортної температури.

Існують інші доповнення, завдяки яким користуватися біде стане ще зручніше і приємніше.

Визначаючи вибір, варто уважно вивчити, яким саме набором функціональних можливостей володіє конкретне біде.

Розміри біде

При виборі найкращої моделі варто приділити увагу і розмірам. У різних моделях вони відрізняються. Відомі бренди пропонують чудові варіанти для приміщень, що мають достатню площу.

Також і для невеликих санвузлів можна знайти відповідне біде, яке влаштовує своєю величиною.

Зовнішній вигляд

Оформлення біде може бути різним. Щоб переконатися в цьому, достатньо переглянути фотографії на різних сайтах в інтернеті, присвячених оформленню інтер’єру.

Також при візиті на сайти інтернет-магазинів користувачі зможуть побачити, які варіанти дизайну пропонуються, адже на таких ресурсах також публікуються фотографії реалізованих товарів у достатній кількості.При виборі найбільш придатного оформлення варто виходити з особливостей інтер’єру приміщення. Значення має основний стиль, використаний у кімнаті, а також колірні рішення та багато іншого.

У каталогах найбільше представлені білі біде. Попит ними залишається досить високому рівні. Це пояснюється їхньою універсальністю.

При цьому можна знайти й інші кольори. Цікаво буде мати чорний, коричневий і навіть рожевий або інші сміливі відтінки. Найголовніше – щоб їхня присутність в інтер’єрі була доречною та виправданою.

Де найкраще купити біде

У різних містах сьогодні працює достатня кількість магазинів, що спеціалізуються на реалізації сучасної сантехніки, але питання, де вигідно купити біде, все одно залишається актуальним.

Покупці порівнюють асортимент, що пропонується в різних місцях, звертають увагу на якість товарів, цінову політику та багато інших значущих моментів.

Широко практикується замовлення через інтернет. Це дуже зручний варіант, оскільки залишити заявку на придбання на сайтах можна у зручний час. Для цього потрібно лише зайти на сайт вибраного магазину.

Тут весь асортимент представлений у каталозі, доповненому описам із фотографіями різних моделей. Магазини порадують сантехнікою від відомих брендів.

Фото біде у ванній