Оздоблення балкона всередині: найкращі ідеї оформлення із оглядом матеріалів. Реальні фото приклади та новинки дизайну

Оздоблення балкона всередині: 95 варіантів внутрішнього оздоблення вагонкою, гіпсокартоном, керамічною плиткою або декоративним каменем

Балкон у нашому житті вже давно зі складу тимчасово складених і назавжди забутих речей або місця зберігання банок з компотами та соліннями перетворився на приміщення, яке виконує зовсім інші функції.

Звичайно, тут найзручніше спорудити шафку для тих же баночок або інструменту для домашнього ремонту – адже в умовах міських квартир особливо не розгорнешся.

Але це все можна грамотно оформити, перетворивши балкон на багатофункціональне приміщення, та виділивши тут місця для зберігання, відпочинку, невеликої оранжереї і навіть для роботи чи занять спортом.

Основні характеристики

У вирішенні питання, як виглядатиме балкон, перше слово – за фантазією його власників. До уваги при облаштуванні приймається все. Якщо за вікном чудовий краєвид – це означає, що можна ставити панорамні вікна, оформляючи балкон як веранду або альтанку.

Якщо під вікнами повним ходом йде будівництво або вид з вікна нагадує місячний пейзаж із купою сміття (а таке досить часто зустрічається в новобудовах), значить, розумно буде оформити приміщення як невеликий зимовий сад, тренажерний зал, облаштувати робочий кабінет або невелику домашню майстерню.

Варіантів існує безліч, благо сучасні технології дозволяють без особливих проблем декорувати будь-яке приміщення відповідно до смаку та бажань господарів.