Душова з плитки своїми руками поетапно: інструкція збирання та монтажу кабіни. Пристрій, схеми, оптимальні розміри (120 фото-прикладів)

Душова з плитки своїми руками поетапно від А до Я: рекомендації, як зробити кабіну з піддоном та без + схема монтажу та розкладки

Душеві кабінки користуються великою популярністю, особливо у невеликих приміщеннях. Адже дійсно, розміщення душової кабіни для маленької ванни – єдиний варіант повноцінно обладнати цю кімнату. Кабінку можна купити в магазині або зробити самостійно.

Існує велика кількість можливих способів самостійного збирання душової кабіни. Одним із найоптимальніших варіантів буде використовувати керамічну плитку для внутрішнього та зовнішнього облицювання. Її використовують для облицювання стін та підлоги ванною вже досить давно.

Плитка чудово справляється з постійним впливом вологи і чудово зберігає тепло всередині приміщення, тому що в ній немає часу, через які вона могла б випускати тепло. Крім того, вона багатогранна як у колірній палітрі, так і формах, розмірах.