Ламінат для ванної: інструкція з вибору та укладання водостійкого ламінату

Ламінат для ванної: плюси та мінуси водостійкого ламінату, 100 фото. Особливості укладання та застосування в дизайні

Зазвичай стіни у ванній кімнаті оформляють за допомогою кахельної плитки. Але в останні роки як альтернатива все частіше використовується водостійкий ламінат для ванної кімнати. Він має ті ж якості, що й плитка, а вартість цих матеріалів практично не відрізняється.

Плюси водостійкого ламінату

Багато хто відмовляється від керамічної плитки на користь ламінату: цей матеріал має реальні переваги. Насамперед, він не настільки холодний, як плитка.

Пересуватися по підлозі босими ногами за таким покриттям набагато приємніше. До того ж, ламінат має більш високу шумоізоляцію і набагато простіше монтується.

Якщо звичайний ламінат не можна використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю, то водостійкі види чудово підходять для обробки сучасної ванної кімнати. Популярність такого матеріалу зростає з кожним днем.

Головні переваги водостійкого ламінату:

  • Швидкість та простота монтажу;
  • Великий вибір фактур та відтінків;
  • стійкість до механічних пошкоджень;
  • Тривала експлуатація;
  • Нековзна поверхня;
  • Екологічна безпека.

Вологостійка ламінована підлога – це покриття, на якому неможливо посковзнутися навіть, коли на ньому присутня вода.

У процесі експлуатації матеріал не створює жодних проблем: не покривається тріщинами або подряпинами, не утворює сколів та зберігає свою цілісність протягом десятків років.

Водостійкий ламінат виготовляється на пластиковій основі, що повністю виключає можливість проникнення води.

Ламіновані покриття витримують навіть раптові затоплення при проривах комунікацій або протікання пральних машин. Іноді стики додатково захищають гумовими ущільнювачами.