ПВХ стеля у ванній: особливості монтажу, дизайну та оформлення, плюси та мінуси матеріалу, 140 фото

ПВХ стеля у ванній — рекомендації щодо вибору та монтажу від майстра

Внутрішнє оздоблення стелі у ванній кімнаті займає важливу частину ремонтних робіт. На правильно оформленому стельовому покритті не осідають патогенні мікроорганізми, бруд, наліт від мильних розчинів і складів, що містять хлор.

Оптимально виконана робота дозволить уникнути позапланового ремонту або заміни стельового покриття. Настільки ретельний вибір матеріалів для самостійної роботи пов’язаний з особливостями клімату у ванній, які включають високу вологість, нестійкий температурний режим, необхідність проведення частих прибирань.

Переваги ПВХ стелі

ПВХ плити представляють сьогодні один з найпопулярніших матеріалів, що використовуються для внутрішньої обшивки стелі.

До переваг практичного вибору належать такі критерії:

  1. Панелі або листи покриття дозволяють зробити стелю рівним, приховуючи всі нерівності і дефекти. Особливо важливим є цей фактор у випадку, якщо не вдається зняти старе покриття.
  2. Під пластиковими панелями можна приховати комунікації, дроти, інші аксесуари та деталі, що псують загальний вигляд приміщення.
  3. В межах пластикового стельового покриття дуже зручно проводити монтаж освітлювальних приладів, точкових світильників, світлодіодних стрічок.На фото стелі ПВХ у ванній можна побачити, який оригінальний дизайн можна створити з точковими світильниками.
  4. У порівнянні з іншими обробними матеріалами дані панелі мають дуже легку вагу.
  5. Під шаром полівінілхлориду можна укласти шар гідроізоляції, а також зробити шумовий екран у ванній кімнаті.
  6. Всі будівельні роботи з монтажу стелі ПВХ у ванній можна проводити своїми руками, не запрошуючи спеціаліста (значна економія фінансових засобів для власників).
  7. Серед практичних показників пластикові панелі відрізняє стійкість до дії вологи та абсолютно будь-яких миючих складів. На поверхні пластику не розмножуються грибкові колонії, що унеможливлює розвиток цвілі.Серед великого асортименту оздоблювальних товарів сьогодні можна вибрати плити найрізноманітніших дизайнів, розмірів, форм.