Наливна підлога у ванній (110 фото): покрокова інструкція укладання та заливання підлоги

Наливна підлога у ванній: опис технології заливання підлоги своїми руками (110 фото)

Під час проведення ремонтних робіт у ванній кімнаті більшість власників вибирає наливну підлогу. Завдяки наявності величезної кількості переваг, це покриття користується особливою популярністю.

Для заливання підлоги можна запросити спеціаліста, однак, припустимо і варіант самостійного оздоблення при відповідних навичках та вміннях. На фото наливної підлоги у ванній можна побачити, скільки яскравих фарб та різноманітності сюжетів можна досягти з використанням даного матеріалу.

Переваги вибору наливної підлоги

Ванна кімната є приміщенням з різко підвищеною вологістю, великим ризиком розвитку патогенного грибка. Протягом експлуатації підлогове покриття відчуває постійні перепади температур і дуже часті вологі прибирання.

До переваг вибору наливного підлогового покриття відносять:

  1. Особлива міцність. Будь-який з відомих матеріалів, які застосовуються для заливання підлоги, відрізняється достатньою міцністю. Такому покриттю абсолютно безпечні механічні пошкодження. Навіть за сильного удару на підлозі не залишиться вм’ятин, тріщин, сколів.
  2. Покриття має стійкість до перепадів температур. Структура полімерів, що входять до складу заливки, запобігає розширенню матеріалу. З цієї причини, наливну підлогу часто укладають поверх контурів, що обігрівають (тепла підлога).
  3. Яскравий дизайн, можливість комбінувати фарбувальні пігменти. В даний час особливою популярністю користуються варіанти 3D наливної підлоги з різними сюжетами.
  4. Стійкість до вологи, дії миючих складів, навіть абразивних речовин.

Завдяки особливої ​​технології заливки матеріалу на поверхні відсутні шви. Завдяки цій властивості у стиках не утворюються патогенні грибки та мікроорганізми. На окрему увагу заслуговує питання безпеки покриттів, що використовуються.

Всі сучасні матеріали, які покупцю пропонують у будівельних магазинах, відрізняються безпечним складом. Навіть під час нагрівання такі склади не виділяють токсичних домішок. До очевидних плюсів відносять також велику кількість покрокових інструкцій, як зробити наливну підлогу у ванній кімнаті із зазначенням усіх нюансів.