Натяжна стеля у вітальні: 127 фото ідей дизайну

Натяжна стеля у вітальні: покрокова інструкція з встановлення та монтажу від А до Я!

Якщо мрієте про рівну безпилову стелю – варіант всього один – зробити натяжну стелю. Полотно своїми руками вам навряд чи вдасться зробити, а ось натягнути вже куплене самому не так уже й складно. Це може бути виправдано для мешканців селищ та сіл, які далеко від міста.

І майстри з монтажу туди їхати відмовляються або їхній приїзд обійдеться вам майже у вартість стелі. У цій статті ми докладно розберемося у питанні, як самому зробити натяжну стелю у вітальні.

Інструменти та матеріали

Завчасно придбайте всі елементи, щоб не призупиняти роботу:

  • Для точної розмітки знадобиться будівельний рівень. Найкраще, якщо він буде лазерним, але підійде і звичайний пухирцевий. Ще потрібен перманентний маркер або олівець з лінійкою та відбивною мотузкою.
  • Доведеться попрацювати пилкою. Приготуйте 2-3 полотна. Одне по дереву, інше по металу, і краще взяти парочку запасних, оскільки вони можуть зламатися. Тримайте в межах видимості ключі для оперативної зміни полотен.
  • З електроінструменту знадобиться шуруповерт. Звичайний дриль застосовується в тому випадку, якщо у будинку дерев’яні перекриття. З залізобетоном без перфоратора не обійтися. Використовуються свердла з переможними наконечниками.
  • Разогрівати плівку найкраще будівельним феном.Альтернативний варіант – газова теплова гармата із підключеним балоном. Останній варіант навіть частіше використовується, так як плівка прогрівається швидко і рівномірно, і по підлозі не доведеться тягнути подовжувач, як у випадку з феном.
  • Зрозуміло, потрібний і звичайний молоток, а також комплект шпателів. Лопатки мають бути вигнутими.
  • Стрем’янка – обов’язковий елемент.
  • Також знадобиться якісний канцелярський ножик зі змінними лезами.
В якості кріплення використовують дюбелі із саморізами. Для швидкого склеювання знадобиться секундний супер-клей. Крім власного полотна із закріпленими по периметру гарпунами знадобляться кільця із стійкого до температури пластику.

Їх застосовують для монтажу освітлювальних приладів. Профіль, що використовується як заставні, підготуйте заздалегідь. Докупіть дрібні шурупи, іменовані в народі «клопами».