Оформляємо вікно в залі: приклади дизайну для великого та маленького вікна

Оформляємо вікно в залі – покрокова інструкція з корисними рекомендаціями та наочними прикладами від майстра

Вікна впускають сонячне світло вдень. Вночі дозволяють глянути на небосхил, усипаний зірками. Це найважливіша частина будь-якої кімнати, зали особливо. Пишні, важливі, проте це не про них, на думку багатьох дизайнерів.

Найпопулярніший вид штор сьогодні це японські та римські штори. Причина тому необхідність змін і не обов’язково для того, щоб зміни відчути, пишно, по-старому прикрашати вікна в залі.

Японські штори на вікно у залі

Японські штори зручні. Але при покупці можуть коштувати трохи дорожче за штори в англійському стилі з бавовни або французьких з органзи. Занадто помітними, дорогими проте їх не назвати.

На перший погляд, вони нічим не примітні. Якщо виявити їх у магазині, легко не знайти в них нічого особливого, сплутати зі шпалерами, втім, як і зацікавитись.

  • Вони не так недбало виглядатимуть як неокласичні на кільцях, дуже довгі штори, до самої підлоги і трохи із запасом.
  • Їх не потрібно прихоплювати на стрічку. Вони теж складаються з тканинного полотна, настільки ж довгого, проте абсолютно рівного.
  • Їх вішають на карниз, як і багато інших різновидів штор, але в конструкції немає нічого зайвого, жодної деталі, яка б ускладнювала її. Вони від цього не втрачають лиску.

Вони можуть повністю відповідати японському стилю, містити колоритні національні мотиви, мати шовкову вишивку або принт у дусі японських ієрогліфів.

Або можуть бути однотонними, улюбленого кольору. Вибір на їхню користь може започаткувати роботу зі зміни всього дизайну інтер’єру, якщо вони раптом не підійдуть