Ванна з вікном (105 фото): поради, приклади, рекомендації з дизайну, оформлення та вибору розмірів вікна

Ванна з вікном: сучасні приклади реалізації (105 фото ідей стильного дизайну)

Уже чого точно не вистачає вітчизняній ванній кімнаті, то це вікон. Не дивно, адже квартири всередині старого житла здебільшого проектувалися за радянським ГОСТом, який не передбачав денне освітлення.

Виняток – окремі дво- та триповерхові будинки 70-річної давності. Причому не треба плутати вікно між санвузлом та кухнею з вікнами, які відкривають вид на вулицю.

Актуальність установки вікна у ванній кімнаті

Сучасна нерухомість суттєво змінилася та вдосконалилася. Тому питання, навіщо вікно у ванній обов’язково хвилює цільову аудиторію.

Причини наступні:

  • Приплив денного світла;
  • Посилення повітрообміну;
  • Завершення інтер’єру.

З іншого боку, старе житло, як і раніше, в ціні. Іноді легше купити готовий будинок, ніж проектувати отвір та скління всередині санвузла у «хрущовці» або «сталінці». Тому наявність скління по сусідству з купальною можна вважати везінням. І нехай нікого не лякають цікаві роззяви:

  • По-перше, скління традиційно доповнюється завісами у вигляді портьєр або гардин;
  • По-друге, замість завіси можна використовувати покриття зі світловідбиваючим ефектом.

Світловідбивна плівка наклеюється на лист скла або склопакет, вбудований у стулку. Також замовити вікна із готовим покриттям можна заздалегідь. Якщо скління «проводить» на кухню, то необхідність доповнення наведеними елементами подвоюється подвійно.