Вітальні з цегляними стінами: 150 фото

Вітальні з цегляними стінами: варіанти гарного оздоблення стін, плюси та мінуси застосування цегли в інтер’єрі

Найчастіше цегляна стіна є частиною стилю лофт. Цей стиль призначений для сучасних людей, які не бояться оригінальних рішень.

Але це не говорить про те, що таке рішення підходить лише для сучасних стилів. Цегляна стіна може вписатись у різні стилі, завдяки чому приміщення матиме неповторний дизайн.

Плюси та мінуси дизайнерських рішень

У такого унікального інтер’єру є низка переваг.

 1. Неповторність. Таке оформлення ніколи не виглядатиме шаблонно чи банально. Справжня цегляна стіна завжди виграватиме в порівнянні з будь-якими шпалерами, навіть найдорожчими, тому що ніщо не зрівняється з моделюванням під цеглу.
 2. Велика палітра кольорів. Замість рідного відтінку оранжевого кольору, можливість перефарбувати стіну в будь-які відтінки. Найчастіше це світла чи коричнева гама.
 3. Сумісність із декором. Цегляна стіна добре виглядатиме як без елементів декору, картин, світильників, так і з ними.
 4. Предмети меблів на тлі цегляної стіни виглядатимуть ефектніше. Відмінним дизайнерським рішенням буде встановлення каміна. Навіть якщо він буде електричним, він буде вигідно виглядати на тлі такої стіни. Цегляне оздоблення зможе підкреслити витонченість каміна так, як не зможуть зробити навіть найдорожчі шпалери.
 5. Здійсненність відновлення. Шпалери або інше оздоблення коли-небудь доведеться міняти, цегляна стіна ж прослужить не один рік і не виглядатиме гірше, якщо з часом цегла кришиться.
 6. Реконструювати цегляну стіну не важко, для цього потрібно зачистити ділянку, покрити її ґрунтовкою, і після цього пофарбувати.
 7. Цегляне оздоблення можна перефарбувати, коли звичний вигляд трохи набридне, чого не зробиш зі шпалерами.
 8. Цегляне оздоблення довговічне і витерпить будь-яку вологу. Ніякі матеріали, будь то шпалери або штукатурка не люблять воду, і можуть стати непридатними після потопу або необережно пролитої води. Для цегляної стіни вода не завада.
Окрім ряду переваг у такого оздоблення є значні недоліки:

 1. Вартість. Натуральна цегла коштує набагато дорожче, ніж прості шпалери. У продажу існує безліч варіантів імітації цегли, які коштуватимуть дешевше за натуральну, але вони не будуть виглядати так, як справжні матеріали.
 2. Складність при укладанні. Цегляна стіна має витончено виглядати, тому краще довіритися професіоналові.Створити такий дизайн новачкові буде дуже складно.
 3. Розбирати цегляну стіну набагато складніше, ніж поміняти шпалери або інше оздоблення. Незважаючи на те, що після шпалер доведеться ґрунтувати стіну, зробити це не так складно, як демонтувати цегляну стіну.