Стелі з гіпсокартону для спальні: 160 фото-новинок та красивих ідей дизайну, форм, конструкцій, поєднання кольору та стилю

Стелі з гіпсокартону для спальні: всі різновиди та стильові рішення стельових конструкцій, плюси та мінуси матеріалу

У будь-якому будинку сон повинен бути максимально комфортним та заспокійливим. Ця кімната відображає душу, настрій та фантазію людини.

Один із найефективніших та найцікавіших способів використання гіпсокартону це створення підвісних стель, які можуть покращити зовнішній вигляд будинку, а також допоможуть впровадити новаторські та креативні рішення.

Переваги стелі з гіпсокартону

Зробити приміщення красивим та ошатним допоможуть стелі з гіпсокартону. Цей матеріал здатний втілити у життя всі ідеї та думки як дизайнерів, так і власників приміщень.


Підвісна стеля дає господарям величезну можливість створювати різні форми і наносити на нього унікальні візерунки, тому при оформленні поверхні не бійтеся включати фантазію.

Гіпсокартонна стеля має безліч переваг, особливо відмінний зовнішній вигляд і можливість приховати дефекти старої стелі.

До очевидних переваг стель з гіпсокартону можна віднести:

 • Безпечне встановлення;
 • Гнучкість та модульна система кріплення дозволяє в будь-який момент змінити стелю та втілити ідею в життя;
 • Екологічно чистий та натуральний матеріал;
 • Естетично привабливий зовнішній вигляд;
 • Ідеально рівний, він здатний приховати недоліки будь-якої стелі, навіть у старовинних хрущовках.

Це лише мала частина переваг такого виду стельового покриття. За безліччю позитивних відгуків вони відмінний вибір для оформлення спальні.

Стеля з гіпсокартону для спальні

Для багатьох власників квартир та будинків важлива не лише краса приміщення, включаючи стелю, а й стильний сучасний дизайн. Такий матеріал дозволяє створити незвичайну поверхню, що складається з декількох рівнів. Багато дизайнерів віддають перевагу цьому рішенню.

 • Щодо колірного оформлення, то до його вибору потрібно підходити дуже відповідально. Світлі та темні кольори оригінальні, але здебільшого пригнічують.
 • У спальні важлива заспокійлива атмосфера, і такі тони слід використовувати для оформлення інших кімнат.
 • Біла стеля для спальні – найпоширеніша. Тому багато експертів вважають, що він втратив популярність і зараз не буде актуальним.
 • Список найстильніших кольорів для стелі в спальні – пастельні відтінки, наприклад, бежевий, кремовий, персиковий.При декоруванні стелі в спальні слід віддавати перевагу пастельним тонам, тому що вони сприяють розслабленню та створенню спокійної атмосфери.

Щільній стелі в спальні слід віддавати перевагу пастельним тонам, оскільки вони сприяють розслабленню та створенню спокійної атмосфери.

Гіпсокартонна стеля та освітлення

Велику увагу варто приділити освітленню приміщення. Стелі із гіпсокартону можна прикрасити підсвічуванням на будь-який смак. Численні фотографії спалень, оформлених у сучасному стилі, демонструють можливості якісного та оригінального освітлення приміщення.

Дуже часто дизайнери віддають перевагу багаторівневому освітленню, об’єднаному в одну систему. Розміщення джерел світла по периметру кімнати створює затишну атмосферу спальні, а візуально збільшити візуально допоможе оригінальне рішення — світлодіодні стрічки, які кожен господар зможе встановити своїми руками.

Поради з обробки стелі з гіпсокартону в спальні

Як правило, у спальні популярні хвилясті форми. Насамперед, необхідно з’ясувати, які розміри кімнати. Залежно від цього можуть бути створені різні види стель із гіпсокартону, з різною кількістю рівнів та забарвлення та наявності акцентного освітлення.

 • Від кольору стелі залежить, наскільки просторим буде вигляд приміщення. Зорово збільшити висоту спальні допоможуть лише світлі тони.
 • Наприклад, блакитний відтінок створює ефект неба та заспокійливу дію.
 • Дизайнери не рекомендують використовувати глянсове покриття у маленькій спальні, тому матові стелі з гіпсокартону є відмінним варіантом.

Не рекомендуємо оформляти багаторівневі стелі у маленькій спальні. Це регулювання можливе лише за мінімальної відстані між верхнім і нижнім шарами. Вузькі спальні теж не рідкість і для них краще вибрати подовжній дизайн стелі.
Слід пам’ятати, що багаторівнева конструкція виглядає придатною лише в тому випадку, якщо вихідна висота стелі є достатньою. Слід пам’ятати, що багаторівнева конструкція виглядає придатною лише в тому випадку, якщо вихідна висота стелі є достатньою.

Під час обробки стелі з гіпсокартону в цій кімнаті необхідно також враховувати деякі нюанси:

 • Якщо стелі в такій спальні невисокі, то бліді відтінки допомагають їх візуально збільшити;
 • Щоб стеля була трохи нижчою, дизайнери рекомендують фарбувати стіни на кілька сантиметрів темніше за стелю;
 • Колір підлогових і стельових покриттів має бути різним.
 • Стеля з гіпсокартону – чудовий вибір і в дитячій спальні.

Двохрівневі стелі з гіпсокартону в спальні

Багаторівневі стелі в наш час – це вже нововведення в питанні декорування стелі в кожній кімнаті. Особливо красиво і незвичайно такі стелі виглядатимуть у спальні. Основною перевагою гіпсокартону є можливість створення стельових конструкцій будь-якої форми.

До переваг такого типу стель можна віднести:

 • Можливість створення різних ліній, форм або розпису стелі візуально прикрашає спальню;
 • Такі стелі — чудовий варіант для зонування кімнати або акценту на тій чи іншій інтер’єрній тематиці;
 • Їх можна оформити у різних кольорах, щоб візуально посилити або змінити форму приміщення;

Особливо вдалий вибір – створення ще одного рівня або, навпаки, ніші над ліжком. створення цієї зони яскравих теплих тонів допоможе створити додатковий комфорт у спальні.

Комбінація підвісної стелі та натяжної стелі – це наймодніша новація та популярний дизайн, що дозволяє створювати унікальні дизайни, грати з забарвленням та фактурою, створювати ексклюзивне освітлення.

Гіпсокартон – найпоширеніший варіант обробки стелі. Він той, хто зможе задовольнити усі фантазії господаря та створити в кімнаті неповторну атмосферу затишку та спокою.

Фото стель із гіпсокартону для спальні