Світильники у зал, як вибрати? Гарні варіанти світильників у класичному та сучасному стилі оформлення (140 фото)

Світильники в зал: фото-огляд цікавих варіантів гарних люстр для вітальні

У квартирі або в будинку може бути будь-яка кількість кімнат, але головною завжди була, є і буде – вітальня. Тут буває багато людей, починаючи від мешканців, до гостей, які запрошуються.

Хочеться, щоб зал був затишним, комфортним і водночас гарним. Щоб домогтися кімната обставляється необхідними меблями, додаються різні аксесуари.

Немаловажну роль у цьому відіграє освітлення, адже завдяки правильно підібраній люстрі можна не тільки підкреслити переваги приміщення, а також замаскувати її недоліки.

Особливості вибору

Під час вибору люстри у вітальню враховують деякі нюанси, і естетична сторона стоїть практично завжди на останньому місці. Найголовніше, що цінується в ній так це те, щоб вона могла впоратися зі своїм прямим завданням – нормально висвітлити приміщення.

Можна крім одного освітлювального приладу використовувати цілий ряд світильників, комбінувати їх.

Наприклад, крім основного освітлення використовувати ще й додаткове у вигляді світлодіодних ламп.

Для того, щоб надати залу стильності та краси можна використовувати такі рішення:

  1. У кімнаті з високими стелями чудово будуть виглядати люстри підвісного типу абсолютно однакові на вигляд, за винятком того, що одна буде більше, а друга менше. Найкраще, якщо вони висітимуть на різному рівні.
  2. У маленькому приміщенні, особливо якщо ширина та довжина його значно відрізняються, можна зупинити вибір на однакових моделях світильників, але різного відтінку. Щоб це рішення не сильно впадало в очі, необхідно темнішу модель помістити ближче до входу в зал, а світлу відповідно подалі в кінець кімнати.
  3. Для класичного стилю підійдуть абсолютно однакові люстри, за допомогою яких можна додати вітальні вишуканості та комфорту.
  4. Щоб надати залу сучасності, тоді варто на одному зі світильників використати інший абажур, ніж він був у оригіналі. Таке сміливе рішення привнесе до кімнати динамічності та свіжості.