Люстра в спальню (150 фото): поради щодо вибору сучасної люстри в спальну кімнату. Огляд найкращих новинок з гарним дизайном

Люстра в спальню: правила підбору люстри в залежності від стилю, розміру, методу управління та способу кріплення, 150 фото

Одну третину свого часу людина проводить уві сні, отже, місце де вона спить має бути зручною та максимально комфортною. Спальна кімната – одне з найголовніших приміщень у вашому будинку, в ній має бути все необхідне для відпочинку і спокійного сну.

Як будь-яка інша кімната, спальня потребує освітлення. Завершальний етап будь-якого ремонту – вибір та встановлення люстри. Люстра – прикраса спальної кімнати, вона є завершальним елементом декору, люстра може як прикрасити, так і зіпсувати зовнішній вигляд вашої спальні, якщо її неписьменно підібрати.

Люстру треба підбирати під стиль і колірну гамму вашої кімнати, так само і з вибором матеріалу з якого зроблена люстра, він повинен гармоніювати із загальною ідеєю та дизайном спальні. Погодьтеся, буде дивно побачити в спальні, яка зроблена в стилі «кантрі» кришталеву люстру і навпаки, у кімнаті у «вікторіанському» стилі люстру з дерева. Спробуймо розібратися, під який стиль спальні підійде та чи інша люстра.