Інтерєр спальні: ТОП-200 фото найкращих новинок сучасного дизайну та красивих ідей оформлення інтерєру спальної кімнати

Інтер’єр спальні: новинки дизайну 2022 року в обробці стін, підлоги та стелі з меблями в сучасному стилі (200 фото)

З розміщених у будинку кімнат спальна, безсумнівно, є особистим та закритим місцем. Сюди не прийнято запрошувати гостей, проводити застілля та влаштовувати вечірки у галасливій компанії.

Вона призначена надати затишок, комфортний відпочинок і бути тихою гаванню, що дозволяє спокійно поміркувати. Важливо грамотно підібрати обстановку та колірну гаму.

Дизайн зобов’язаний гармоніювати із загальною концепцією у квартирі, перегукуватися з уподобаннями власника та створювати відчуття захищеного простору, де можна усамітнитися та відпочити.

Інтер’єр спальні (новинки дизайну)

Необхідно чітке уявлення про призначення приміщення, від цього залежатиме схема розташування побутових предметів. Передбачається використання для сну або матиме додаткову функціональність.

Визначитися з пріоритетними варіантами розміщення, що передбачають зручність розміщення. Воно пов’язане з освітленням, наявністю вільного доступу та відсутністю протягів.Під час планування оздоблення слід дотримуватися конкретного плану дій. Виходячи з потреб та можливостей продумати майбутній стиль.

Розрахувати майбутні витрати на придбання матеріалів та проведення будівельних робіт. Вибрати відповідні за задумом аксесуари та меблі. Сплатити за покупку, доставку та встановлення.

Спосіб оформлення спальні (вибір стилю)

Особливість сучасного дизайну полягає у мінімалізмі.Цінується осмислена та лаконічна обстановка, що створює максимум вільного місця. Для повноцінного відпочинку ніщо не повинно справляти враження зайвого здавлювання простору.

Інтер’єр виглядає добре, якщо витриманий в одному тематичному напрямку. Краще почати з підбору стилю, який підходить під певні умови.Класичний

Вважається за краще прихильниками традиційної школи, вважається універсальним і широко поширеним методом. Має приглушену палітру, що не кидається в очі.

Під час оформлення використовуються природні оздоблювальні матеріали. З настінних покриттів підійдуть текстильні або паперові шпалери. Завершеність додадуть широкий плінтус та карнизи для стелі.

 • Ідеально виглядатиме люстра з кришталю. А забезпечення місцевого освітлення можна довірити торшерам з матер’яними абажурами та золоченими основами.
 • Ліжко зі зручним узголів’ям і стійка на ніжках, куди будуть складуватися постільні речі, доповнять враження від образу.

Важливо не перестаратися з елементами декору. Він не покликаний наголосити на собі.

Дзеркало розміром з людини в різьбленій оправі і картина з морським пейзажем будуть дуже доречними. Шовкові або оксамитові штори, покривала та кілька ошатних подушок підкреслять гарний смак власника.

Скандинавський

Досить дешевий і нескладний у виконанні. Обмежена гама білого, чорного та сірого кольорів. Створюється комфортний, але трохи холодний нордичний образ. Основним компонентом дотримання задуму є стіни у світлих тонах.

Тут використовується декоративна штукатурка або фарба, чудово впишуться однотонні шпалери. На підлогу настилають покриття відтінку дерева з ламінату.

 • Переважніше створювати обстановку з натурального дерева.
 • Це повинні бути ліжка, столики і комоди, що поєднуються.
 • Основний прилад з яскравими плафонами та додаткові металеві настільні лампи виконують освітлювальну функцію.

Кілька цікавих картин та пара фотографій у витончених рамках – цілком достатнє внутрішнє оздоблення. У кімнаті не прийнято закривати віконні отвори. Віддають перевагу постільні речі без строкатих малюнків.

Сучасний

Необмежений строгими правилами та допускає будь-які експерименти. Забарвлення від монохромних до різноманітних строкатих тонів. Настінні покриття передбачають можливість нанесення практично будь-яких типів оздоблення.

У підлогових можна застосувати наливну технологію, паркет та різні види ламінатів.

 • Меблі та аксесуари можуть відрізнятися, але мають бути цікавими, модними та привертати увагу.
 • Показати хороший смак можна розмістивши творчі роботи сучасників та вигадливі мальовничі композиції.
 • Переважні соковиті та пофарбовані в яскраві кольори матер’яні вироби.

Прованський

Романтичність, загадковість і легкість, що налаштовують чудову релаксацію. Ніжні та м’які відтінки, що зустрічаються у природі, відтворюють атмосферу заміського відпочинку. Органічно поєднуються ефекти штучно зістареної поверхні та світлого забарвлення. Дерев’яна підлога, складена з дощок.

 • Стиль, що складається з дерев’яних виробів з кованими деталями.
 • Люстри та бра з абажурами ненав’язливих кольорів.
 • Концепція дозволяє вдало інтегрувати дрібні предмети: вази з гербаріями, статуетки та розписні таці.

Бавовняні або лляні штори та стьобані ковдри з витонченими накидками створять індивідуальну атмосферу.

Розстановка меблів у спальні

Спальна кімната – місце, куди людина повертається після важкого дня. Воно покликане сприяти відновленню розтрачених сил. Найважливішим пріоритетом буде правильна ергономіка.
Врахувати кількість мешканців, вік, інтереси та переваги кожного з них. Розрахувати наявність незайнятої області для зберігання речей. Далі можна переходити до планування.

 • Узгодити кожен елемент внутрішнього пристрою.
 • Виконати виміри відстані між передбачуваними предметами та скласти докладне креслення з позначеннями габаритів та відстані.
 • Рекомендовано дотримуватися дистанції між об’єктами не менше півметра.
 • З метою пожежної безпеки розміщення електричних приладів, що нагріваються, проводиться подалі від легкозаймистих поверхонь.
 • Визначитись із вибором джерел освітлення, залежно від інтенсивності та фурнітури до них.

Віддати пріоритет натуральним, більш нешкідливим або дешевим штучним матеріалам.

Спальня – приміщення, в якому кожному доведеться перебувати тривалий час. Треба переконатися, що придбані речі не завдадуть шкоди здоров’ю. Сертифікати, що додаються, містять повну інформацію про придатність застосування в житлових зонах.

Фото інтер’єру спальні