Як поєднувати кольори в спальні (150 фото): новинки та найкращі ідеї дизайну + таблиця поєднання кольорів в інтерєрі

Як поєднувати кольори в спальні: фото з прикладами ідеальних комбінацій кольорів в інтер’єрі спальної кімнати (таблиця з інструкцією)

Спальню завжди хочеться облаштувати із затишком та теплотою, щоб вона схиляла до ніжності та розслаблення. Для цього багато хто використовують різні кольори в спальні: бежевий, рожевий або навіть червоний.

Найголовніше тут – грамотно поєднувати кольори в спальні, щоб інтер’єр розслабляв та дозволяв якісно відпочити.

Вибір кольору для спальні

Вибір колірної гами для спальні залежить від багатьох факторів. Насамперед це, звичайно, особисті переваги – кожен підбирає гаму, яка ближча саме йому.

Рада. На суб’єктивні уподобання варто покладатися лише частково, тому що кольори в інтер’єрі цілої кімнати виглядають інакше, ніж на невеликих предметах. Наприклад, червоний подобається багатьом, але така кімната швидко пригнічуватиме.Для спальні насамперед необхідно підбирати кольори, які схильні до розслаблення, усамітнення та теплоти. Вони повинні створювати тривогу чи підвищувати мозкову активність. Тому тут слід уникати контрастних поєднань кольорів, різких переходів кольору, яскравих акцентів.

Для спальні краще поєднувати не кольори, а їх відтінки з м’яким переходом один в інший. Якщо хочеться поєднувати кілька кольорів, то краще щоб вони були пастельних відтінків. Неприпустимо змішувати кольори різної температури, це породжуватиме дисгармонію та почуття тривожності.