Як вибрати фіранки в спальню? 200 фото найкращих прикладів дизайну та оформлення. Огляд матеріалів та колірних поєднань в інтерєрі

Занавіски в спальню: поради дизайнера, як підібрати та поєднувати з меблями, кольором оздоблення, елементами декору (200 фото ідей)

Щоб спальна кімната була затишною і дарувала умиротворення та спокій вечорами та бадьорість вранці, обстановка в ній має бути гармонійною. Значне значення мають фіранки, що закривають одне або кілька вікон.

Довгими зимовими вечорами та ненасними осінніми днями вони виглядають як природне продовження шпалер, декорація особистого простору. Що вибрати – легкі напівпрозорі фіранки з органзи, що спадають невагомими складками до самої підлоги, або щільні, що обмежують велику кількість ультрафіолету, тканинні портьєри?

Класичне обрамлення отвору чи елегантний сучасний дизайн? Екстравагантний варіант із незвичайними контрастами чи плавне перетікання забарвлень? Відповідь залежить від смаків господарів та особливостей розташування квартири.