Бежева спальня: 150 фото гарних ідей та новинок дизайну інтерєру спальні в бежевих тонах + поради з ремонту та який колір кращий

Бежева спальня: найкращі комбінації бежевих відтінків з акцентами яскравих кольорів та білими меблями в інтер’єрі (150 фото)

Спальна кімната у бежевих тонах — це сучасне та дуже привабливе дизайнерське рішення. Популярність цієї ідеї почала зростати порівняно недавно, хоч і сама основа такого оформлення була вигадана досить давно.

І це цілком виправдано, бежевий колір дуже приємний на око і позитивно впливає на тих людей, які знаходяться в такій кімнаті. До того ж, колір досить універсальний і буквально оминає всілякі тренди та віяння моди.

Він присутній практично в будь-якому стилі інтер’єру і, як здається, ніколи вже не застаріє. Палітра відтінків досить багатогранна, від м’якого та глибокого кремового до твердого пісочного кольору. Кожен точно знайде щось собі.

Щоб оформити якісну бежеву спальню, рекомендується ознайомитися з представленим блоком інформації з облаштування, обробки, зонування такої спальної кімнати.

Стилі інтер’єру для бежевої спальні

Вже було сказано, що бежевий — це один із найпопулярніших та універсальних кольорів у дизайнерському мистецтві. Тому й стилі інтер’єрів, у яких цей колір почувається гармонійно, теж величезна кількість.

Все розглядати немає сенсу, тому що це фізично неможливо, та й немає гострої потреби.Серед основних та найбільш визнаних стилів інтер’єру у бежевому кольорі виділяють такі:

 • Мінімалізм
 • Класичний стиль
 • Прованс
 • Лофт
 • Еко-стиль
Всі представлені стилі дуже багатогранні та по-своєму особливі. Не обійтися просто перерахуванням, найдоцільніше буде розглянути кожен з інтер’єрів більш детально і точково.

Це зроблено, щоб ви ознайомилися з усіма плюсами, мінусами та особливостями всіх напрямків та легше було робити підсумковий вибір.

Мінімалізм для бежевої спальні

Біжова кухня у стилі мінімалізм є вже якоюсь класикою дизайнерського мистецтва. Таке поєднання кольору та стилю з’явилося досить давно, якщо порівнювати з іншими напрямками. Ви, напевно, бачили десь спальні, виконані в такому стилі.

 • Особливістю мінімалізму є те, що він не допускає жодних зайвих деталей.
 • Якщо ви любитель часто купувати різні дрібні елементи меблів і змушувати ними весь вільний простір, цей стиль не для вас.
 • Мінімалізм ґрунтується на максимальній практичності та функціоналі при мінімумі витраченого місця.
 • Щодо колірної гами, то тут все має бути досить суворо.

Не потрібно використовувати яскраві та химерні кольори, це абсолютно вибивається зі всіх принципів мінімалізму. Ідеально з бежевим поєднуватиметься чорний, білий, сірий, платиновий, срібний, темно-синій.

Також добре підходить коричневий колір, але в залежності від відтінку. Загалом, у вас є певний простір для творчості та додавання до загальної композиції чогось свого, але пам’ятайте головне правило — стриманість та максимальна практичність усіх елементів кімнати.

Що стосується обробки стель, то тут ідеально підійде класика – натяжна стеля. Найкраще використовувати матове покриття, але якщо є бажання, глянець теж цілком підійде.

Але якщо ви використовуєте в спальні саме глянцеві натяжні стелі, тоді проконтролюйте, щоб у решті кімнати не було багато глянцевих меблів. Надлишок відблисків і мерехтіння лише зіпсує підсумкову композицію. З обробкою підлоги все набагато простіше, просто стелиться ламінат, без будь-яких килимів.Також можна використовувати ковролін

Класичний стиль для бежевої спальні

Класика у всіх асоціюється з царськими палацами або іншими світськими приміщеннями з обмеженим доступом. І така думка частково є правильною. Класичний стиль оформлення спальні – це дуже дорого.

 • Великі витрати включають, в основному, купівлю дорогих елементів меблів.
 • Найчастіше використовують антикварну продукцію, щоб надати статності приміщенню.
 • Ще обов’язковим пунктом є наявність натуральних матеріалів.

Це ще більше збільшує витрати, адже предмети меблів натурального виробництва завжди виходять дорожчими. Не забувайте про дзеркала та шафи. Вітається оформлення цих елементів інтер’єру в антикварному стилі.

Прованс для бежевої спальні

За назвою вже можна зрозуміти, що цей стиль прийшов до нас із Франції. Вперше він почав застосовуватись у сільських будинках у французьких селах. Прованс уособлює гостинність, тепло і затишок.

 • Переважно використовуються різні відтінки бежевого кольору та інші теплі кольори.
 • Особливо вітаються будь-які творчі та незвичайні елементи декору.
 • Можна додавати до спільної композиції цікаві лампи, канделябри, свічники.

На стінах будуть чудово виглядати картини або будь-які мозаїки. Загалом перед вами відкрито величезне полотно для творчих рішень.Жодна багатогранна та неординарна особистість явно не нудьгує.

Лофт для бежевої спальні

Лофт — це той стиль, який на початку був не зрозумілий широкою публікою, але зараз почав набирати стрімкої популярності.

 • Особливість лофта в ефекті якоїсь невлаштованості. Це надає кімнаті своєрідної естетики та унікальності.
 • І на всю цю картину ідеально вписується бежевий колір. Його можна використовувати як основний тон для оформлення стелі або стін.
 • Ідеальним рішенням буде зробити одну цегляну стіну та три стіни приємного бежевого кольору.

Для інтер’єру в стилі лофт існує відповідні меблі та елементи інтер’єру. Знайти їх можна, певна річ, у тематичних магазинах у вашому місті. Якщо їх там не буде, то легко можна замовити всі необхідні товари в інтернеті.

Еко-стиль для бежевої спальні

На завершення потрібно сказати про найнезвичайніший і екзотичний стиль інтер’єру. Еко-стиль має на увазі під собою абсолютну екологічність усіх матеріалів. Починаючи від оздоблення стелі, закінчуючи покриттям підлоги.

 • Найекологічнішим є дерево, тому еко-стиль найбільш популярний у приватних будинках, які практично повністю виконані з нього.
 • З мінусів такого напрямку в дизайні можна виділити дорожнечу, адже натуральні будівельні матеріали коштують великих грошей.

Так само, всі кімнати, виконані в еко-стилі, виглядають приблизно однаково через обмежений тираж абсолютно екологічних матеріалів.

Фото дизайну бежевої спальні