Що повісити над ліжком у спальні: 150 фото ідей дизайну + інструкція про те, як прикрасити стіну панно, шпалерами, молдингом, постером, картиною

Що повісити над ліжком у спальні: поради, як прикрасити стіну чи узголів’я ліжка фресками, панно, картинами, бра, іконами

Будь-яка сучасна спальня повинна включати не тільки основні предмети меблів, шафу з комодом і ліжко, але й декор, які чудово прикрашає спальню, робить її несхожою на інші.

Іноді ставиш питання, щоб додати яскравого і запам’ятовується в інтер’єр спальні або чим заповнити порожній простір. Над ліжком є ​​такий простір, який ніяк не хочеться залишати порожнім. Що там розмістити, щоб підійшло інтер’єру та сильно не виділялося? Розглянемо у цій статті.
Що повісити над ліжком

Є різні варіанти декору для спальні, щоб заповнити недостатній пробіл і виділити певний кут.Над ліжком є ​​таке місце, яке необхідно чимось заповнити, адже якщо там порожньо, це виглядає не дуже презентабельно, і заходячи до кімнати, відразу впадає у вічі.


Полиці

Полиці, це всіма відомий та популярний елемент декору. Вони відрізняються своєю практичністю та функціональністю. На них розміщують не лише книги, а й рослини та інші прикраси для інтер’єру. Встановіть полиці над ліжком, поставте улюблені книги або бібліотеку, фотографії рідних та близьких, доповніть прикрасами.

Шпалери

Шпалери необхідно вибирати уважно, адже залежно від кольору та малюнка, приміщення може кардинально зміниться. Якщо на шпалерах є дрібний малюнок, це не дуже вдалий варіант для спальної кімнати, причина цього – набридливі дрібні візерунки. Варто віддавати перевагу великим малюнкам, вони зроблять спальню візуально великою, додадуть об’єму приміщенню.
Картина (світильники)

Картини люблять багато господарів, адже вони доповнюють кімнату, вони є акцентами не лише для спальні, а й для вітальні. Варто вміти правильно вибирати картину для спальні – якщо вона велика, маленькі картини над ліжком не підійдуть, якщо ваше ліжко широке, картину підбирайте таку ж велику або кілька картин.

Яке узголів’я біля ліжка не є принциповим.

  • Необхідно пам’ятати, що для світлих теплих тонів спальні не підходять темні картини з похмурими зображеннями, бажано вішати картини, де зображений пейзаж.
  • Щоб картина підходила під тони спальні, дивіться на колір постільної білизни, якщо вона яскрава або світла, то вішайте картину яскравих кольорів.

Світильники теж внесуть свою родзинку до інтер’єру спальні, додадуть яскравих акцентів і встановлюючи їх, можна не боятися зіпсувати собі зір, читаючи на ніч перед сном.

Абстракція

Багато хто вважає, що найоптимальніше, що можна повісити над ліжком, це або картини, або фотографії на полицях. Насправді є один маловідомий, але досить гарний варіант предмета, який вигідно та стильно заповнить порожнечу над ліжком.

Це зображення абстракції, вони дуже оригінальні, привертають увагу і запам’ятаються багатьом, хто входить до вашої спальні.

Дзеркало

Дзеркала здатні добре збільшити простір, зробивши його візуально ширшим та об’ємнішим. Якщо ваша спальня маленька, проблем із заповненням порожнечі бути не повинно: купіть кілька дзеркал і розмістіть їх у кімнаті, варто віддавати перевагу круглим дзеркалам.

Гобелен

Гобелен – яскраве рішення для вашої спальні.Його можна не розтягувати по всій стіні за ліжком, а його кінець протягнути через карниз.

Щоб вибрати відповідний гобелен, враховуйте ваше колірне рішення в інтер’єрі спальні, як гобелен поєднуватиметься з іншими предметами.

  • Картини з гобелену доповнять решту декору спальні і зроблять акцент, заповнюючи цим порожнечу за ліжком.
  • Розмір картини повинен виходити від площі спальні, не варто віддавати перевагу великому гобелену, незалежно від краси сюжету, зображеного на ньому, якщо ваша спальня маленької площі.Є великий вибір подібних картин, варто виходити не так як від бажання та уподобання, а від обраного вами дизайну інтер’єру спальні, наприклад, є гобелен стилю авангард чи мінімалізм.

Макраме

Макраме не йде зі свого піку популярності, його використовують і в сучасних інтер’єрах. Якщо ви любитель спокійної затишної обстановки, вам підійде стиль макраме.

Ця прикраса з’явилася у 70-х роках і досі використовується. Заповніть порожнечу цією прикрасою, напевно рукоділки знають про модні килимки макрам і давно розгадали загадку про те, чим заповнити і прикрасити стіну за ліжком.Оформлення картин у зв’язковий сюжет

Картини можуть бути розвішані не лише в хаотичному порядку та з різними несхожими сюжетами, але й з однаковим стилем та у певному порядку.

  • Зараз багато хто купує для свого будинку на замовлення через інтернет спеціальні схожі картини, які розвішуються прямо пропорційно, на них змальовується певна одна тематика.
  • Наприклад, якщо ваш стиль інтер’єру спокійний, теплий, замовте композицію картин із зображенням природи, океану, лісу. Якщо ваш стиль в інтер’єрі виконаний в яскравих, яскравих кольорах, то замовте композицію із зображенням активного відпочинку, це може бути походи, гори або зображення галасливого міста.

Якщо ви вирішили повісити фотографії, розвішуйте їх рядами, для акуратного та лаконічного вигляду.

Акцент у вигляді рослин

Для тих, хто любить кімнатні рослини, є варіант розмістити їх у спальні та оживити її. Комусь не подобаються картини, немов вони почуваються в картинній галереї або не подобається саме розвішування картин, для них простим і гармонійним рішенням буде заповнити стіну рослинами.


Це буде дуже незвичайно виглядати, і буде всередині, виникатиме приємне почуття, ніби ви знаходитесь на природі.

Світильник

Мабуть, одне з найпростіших та найоптимальніших рішень – це повісити світильник над ліжком. Купуйте світильники незвичайних форм, зараз у магазинах представлено велику різноманітність світильників на будь-який смак.

Купуйте кілька світильників, щоб вони освітлювали обидві частини 2-х спального ліжка, або достатньо буде одного, якщо спальня розрахована на одну особу.


Інші елементи

Спробуйте розмістити в спальні унікальні декоративні елементи, і ви здивуєтеся, наскільки вони можуть перетворити і поліпшити кімнату. Це можуть бути страви та підставки, які сплели власноруч, вони добре виглядають з вишитим узголів’ям.

Спальня, те місце, куди хочеться повертатися не просто для міцного сну, а й за читанням книги, розслаблення та релаксу. Тому важливо не просто поставити меблі в цю кімнату, а й наповнити її декоративними елементами та прикрасами, які чудово впишуться у конкретний стиль.

Фото ідеального оформлення місця над ліжком у спальні