Диван до зали: ТОП-120 фото новинок дизайну з каталогу 2024 року!

Диван у залі. Як обрати? Види, механізми, розміри та кольори (покрокова інструкція від А до Я)

Багато людей при покупці дивана в квартиру намагаються максимально гармонійно підібрати співвідношення ремонту приміщення з м’якими меблями. Але варто враховувати ще деякі особливості при виборі.

Диван у залі стає гостьовим або сімейним місцем для посиденьок. У деяких випадках він перетворюється на куточок для відпочинку або в справжнє спальне місце.

Призначення дивана може бути найрізноманітнішим і при покупці варто врахувати всі особливості.

Розмір та форма дивана

Габарити дивану. Розмір дивана безпосередньо пов’язаний із його призначенням. Тут варто враховувати кількість людей, які одночасно проводитимуть час на дивані, будову тіла та різні ортопедичні проблеми.

За розмірами дивани ділять на кілька типів:

  • Міні-дивани. Розміри таких меблів 0,7-08х1,2-1,5 метра. Зазвичай цей варіант не трансформується у спальне місце. Такі дивани підійдуть для маленької квартири.
  • Полуторні. Габарити варіюються не більше 0,7-0,9х1,4-1,7 метрів. Такі дивани трансформуються у спальне місце. Вони займають невелику площу.
  • Повногабаритні дивани. Тут розміри сягають від 0,8-0,9х1,8-2,0 метрів. Ці дивани вміщують велику кількість людей одночасно і трансформуються у повноцінне спальне місце.

Так само будь-яка меблева компанія пропонує своїм клієнтам дивани, виконані на замовлення за індивідуальними розмірами та дизайнами.