Меблі ІКЕА для вітальні: 130 фото новинок меблів з каталогу IKEA 2024 року!

Меблі ІКЕА для вітальні: фото найкращих варіантів та комбінацій меблів у дизайні вітальні

Гостину не дарма називають «серцем» будинку. Адже саме там збираються усією сім’єю, спілкуються з друзями та дивляться телевізор. У вітальні сусідять різні меблі, це і шафи для зберігання речей, тумби, крісла, журнальні столики та, звичайно, диван.

Гостина, як правило, найбільша кімната у квартирі. Тому дизайнери намагаються поділити її на кілька тематичних зон. Меблева компанія ІКЕА пропонує різноманітні варіанти універсальних меблів, які відмінно впишеться в приміщення різного стилю та розміру.

Ідеї для облаштування вітальні

Для початку потрібно врахувати обраний вами стильовий напрямок. ІКЕА має багато пропозицій інтер’єру вітальні в сучасному стилі:

  • Скандинавський напрямок
  • Лофт
  • Мінімалізм
  • Барокко

Підкуповує ідеальне поєднання ціни, дизайну та якості. Меблі ІКЕА не можна назвати не дорогими, але аналоги інших виробників обійдуться дорожче. Виробник ІКЕА слідує останнім трендам.

Але в асортименті меблів є і класика. Величезна частина продукції даного бренду є модульною та збирається в будь-якому порядку. ІКЕА пропонує велику різноманітність матеріалів. Від бюджетних із ДСП до дорогого з масиву дерева.