Чорні меблі для ванної: кращі моделі чорних меблів, приклади ідеального поєднання, 150 фото ідей

Чорні меблі для ванної: найкращі ідеї дизайну, підбір стилю та аксесуарів. 150 сучасних фото варіантів оформлення

Чорний колір є класичним. Він завжди стильний та актуальний, застосовуючи чорний колір у дизайні, необхідно дотримуватися низки правил, адже цей колір візуально зменшує простір. Цей колір в інтер’єрі ванної кімнати має елегантний вигляд.

Стилі оформлення

Сучасний стиль є відображенням технічного прогресу та інноваційних технологій. Дизайн ванної кімнати в чорному передбачає використання пластику, скла та хромованої сталі.

Глянцеві поверхні, мінімум декору та однотонна кольорова гама надають приміщенню розкішного вигляду. Особливістю стилю є вбудовані побутові прилади та підвісна сантехніка. На цьому фото чорних меблів для ванної, оформленої в сучасному стилі.

  • Стиль лофт відрізняється простим у виконанні. Це цегляні стіни, відкриті комунікації та максимум простору. Аксесуари з латуні та штучно зістарена сантехніка відмінне дизайнерське рішення для ванної кімнати у чорному кольорі.
  • Актуальний постійно класичний стиль говорить сам за себе. Характеризується контрастним поєднанням чорного з кольорами іншої гами. Популярне поєднання чорне та біле, а також компроміс чорного з пастельними тонами. Підкреслює стиль оздоблення стін та підлоги натуральним каменем.
  • Переваги чорного особливо помітні у готичному стилі. Для цього стилю характерним є контрастне оформлення.
  • У сучасному дизайні цей стиль поєднує в собі елементи класики, мінімалізму та новітніх технологій. Можна експериментувати з різними матеріалами: склом, каменем, металом.
  • Стиль арт-деко поєднує в собі величність з африканською екзотикою та сучасними напрямками. Все це виявляється у переважанні мармуру, скла та сталі. Стіни можуть бути глянсові у світлих тонах із чорними візерунками. Підлога може бути оброблена великими мармуровими плитами.


Найчастіше в арт-деко застосовується чорно-біле поєднання кольорів. Масивна сантехніка ассиметричних форм є відмінною рисою цього стилю.