Розсувні міжкімнатні перегородки: 100 фото ідей дизайну перегородок

Розсувні міжкімнатні перегородки: встановлення, різновиди. Огляд переваг використання у зонуванні простору кімнати

Здавалося б серед різноманіття варіантів міжкімнатних перегородок легко вибрати конструкцію. Але якщо не розібратися в особливостях усіх моделей, можна отримати не зовсім бажаний результат.

Класифікація перегородок на види

Будь-яка міжкімнатна перегородка встановлюється для виконання певного завдання.

За своїм функціоналом виділяються три види конструкції:

  1. За допомогою нерухомих полотен стаціонарної моделі виділяється всередині одного приміщення потрібний простір. Це може бути вбиральня в спальні. Стаціонарна перегородка, що відокремлює кухню у вітальні, доповнюється орними або розсувними дверима. Така конструкція зупиняє запахи і вони не поширюються по всьому простору.
  2. Організувати на єдиному просторі особисту зону на якийсь проміжок часу та швидко повернути цілісність цього простору за бажанням господарів допомагає розсувна міжкімнатна перегородка. Матове або тоноване світлопропускне скло посилять приватність зони. Скло з дзеркальним ефектом прикрасить перегородку для вбиральні.
  3. Якщо простір не дозволяє встановити розсувну конструкцію, то перегородка-трансформер для обмеженої площі є просто вдалою знахідкою. Конструкція «складається» в один бік, в основі її роботи є принцип книжки.