Кутова раковина у ванну: 145 фото ідей дизайну + поради щодо вибору розміру, форми, моделі та матеріалу виготовлення

Кутова раковина у ванній кімнаті — 145 фото.

Сучасний інтер’єр ванни вимагає нових ідей, стильних колірних рішень та зручних меблів та сантехніки. Ванна кімната не завжди має досить просторі площі, але це не привід відмовлятися від сучасного та сміливого дизайну.

Кутова раковина – відмінне рішення для комфортного, функціонального та оригінального інтер’єру. Різноманітність форм, забарвлень і матеріалів раковини задовольнить навіть найвибагливіший смак.

Перед тим як придбати кутову раковину в магазині необхідно врахувати деякі особливості вашого приміщення та визначитися зі стилем та бюджетом ремонту.

Як вибрати кутову раковину

Для маленької ванни кутова раковина оптимальний варіант – адже таку раковину можна встановити у незручному місці, тим самим звільнивши сантиметри під інші важливі предмети чи меблі.

Маленька раковина у великому приміщенні загубиться, середній розмір чаші комфортний для гігієнічних процедур.

Велика раковина в маленькому приміщенні виглядає безглуздо, захаращуючи весь простір.

Стандартні розміри кутової раковини варіюються від 25 до 60 см, оптимальні розміри 45х45 см, 50х50см.Найменші габарити раковини не комфортні для людини, яка планує використовувати раковину для ранкових процедур, плюс бризки на підлозі засмутять будь-яку господиню.