Підвісний унітаз: плюси та мінуси, як вибрати, які бувають фото кращих моделей

Підвісний унітаз – переваги, пристрій, встановлення, фото

Підвісний унітаз за останні 10 років вважається найпопулярнішою моделлю сантехніки. Цей вид має незаперечні плюси, які схиляють більшість споживачів до зміни звичних моделей на інноваційні предмети.

Перед покупкою сантехнічного обладнання такого різновиду рекомендують ознайомитися з перевагами та недоліками конструкції. Завдяки цим знанням вдається швидко орієнтуватися у величезному асортименті сучасних моделей.

У цьому матеріалі ви дізнаєтеся про різновиди керамічної інсталяції, способи її монтажу, види чаш та наявність гігієнічних опцій.

Переваги підвісних унітазів

Більшість позитивних відгуків про підвісний унітаз зробили цю модель сантехнічного обладнання однією з популярних серед сучасних споживачів.

Такий вид санітарно-технічного пристосування має масу позитивних якостей, які полягають у наступному:

  • Компактність. Практично всі вироби мають невеликі розміри, що дозволяють заощадити достатньо вільного місця та навіть збільшити простір.
  • Наявність механізмів для половинного зливу. Таким чином, вдається суттєво заощадити фінансові витрати на проточну воду.
  • Незвичайний зовнішній вигляд.Стильний дизайн дозволяє використовувати дані конструкції у сучасних напрямках дизайну. Найчастіше його вибирають для стилю хай-тек, мінімалізм, модерн та сучасної класики.
  • Всі комунікаційні вузли заховані від сторонніх очей. Таким чином ванна кімната набуває стильного та лаконічного дизайну без зайвих деталей.
  • Більшість моделей оснащені системою автоматичного зливу. У конструкції передбачені датчики руху, які самостійно регулюють швидкість змиву та подачу води.
  • Полегшує процес збирання. Завдяки таким підвісним конструкціям вдається дотримуватися чистоти в санвузлі.
  • Має шумоізоляцію. У процесі зливу не чутно гучних звуків та сторонніх шумів.


Люксові моделі оснащені додатковим брудовідштовхувальним покриттям, завдяки якому вдається зберегти емаль у первозданному вигляді.