Пральна машина у ванній кімнаті: установка, підключення, дизайн, розміщення, монтаж

Пральна машина у ванній: огляд варіантів розміщення, особливості монтажних робіт (125 фото)

Сучасні господині вже не уявляє свого життя без помічниці – пральної машинки. Організувати свою пральню воліють у ванній кімнаті. Ось тут доводиться вирішити завдання: як на невеликій площі розмістити величезних розмірів побутову техніку.

Грамотне використання простору перетворить навіть маленьку ванну кімнату з пральною машиною не тільки на пральню, а й на комфортне місце відпочинку.

Нюанси монтажу пральної машини

Позначивши у ванній побутову техніку великих розмірів без урахування деяких нюансів, не створиш комфортної обстановки в кімнаті.

  • Пральна машинка, встановлена ​​на підлогу, покриту гладкою плиткою, не стоятиме стійко. При вібрації вона зрушуватиметься з місця.
  • Потрібно буде подовжувати стандартний шланг для зливу, якщо відстань від машинки до місця зливу більше 1,5 м. Він не повинен складатися зі шматків. Інакше може текти.
  • Відстань від прання до точки живлення не повинна перевищувати 1,5 м. Заводського шнура електроживлення будь-якої моделі вистачає на таку відстань. Використання подовжувача в кімнаті з підвищеною вологістю є небезпечним.
  • Виробника радять виставляти машинку на відстані 10 см від стіни.