Сушарка для рук: огляд кращих сушарок за ціною, функціями, дизайном та технічними характеристиками (105 фото)

Сушарка для рук: плюси та мінуси, види та пристрій, монтаж. ТОП-105 фото найкращих моделей у співвідношенні ціна та якість

У сьогоднішньому світі нам складно уявити вбиральню без сушарки для рук. Звичайні рушники вже давно не використовуються, тим більше вони тримають на собі бактерії, мікроби і все подібне.

Якщо ви почали читати цю статтю, тоді можна припустити, що вам потрібна сушарка для рук. То як її вибрати? Тепер розберемося.

Спершу потрібно оцінити зразкове її розташування та підібрати приблизну форму, яка підійде. Це можна легко визначити, глянувши на фото сушарки для рук. Класичним варіантом є електрична сушарка для рук.

Типи сушарок для рук

Вона ділиться ще на кілька типів, таких як:

 • Класичні. Це сушарки, які обдмухують руку гарячим повітрям і волога випаровується. Такі сушарки часто ставлять у місцях загального використання, ресторанах, торгових центрах тощо, хоча вони також добре підходять для використання вдома.
 • Швидкісні. Сушарки, що подають повітря на руку на великій швидкості, від чого краплі на руках здуває.
 • Антивандальні. Сушарки, виготовлені із матеріалів високої міцності. Встановлюються в місцях, де немає відеоспостереження або охорони, тобто, де немає моніторингу.Не рекомендується шукати інформацію на кшталт: «Як зробити сушарку своїми руками», це може бути небезпечно для вас і вашого приміщення. Настійно рекомендується купувати готові сушарки, хоч це може бути дорого, але це безпечно.

Ціни на сушарку для рук різні, залежить від типу сушарки, його матеріалу та навіть від місця встановлення. Вони становлять від трьох тисяч карбованців до п’ятдесяти тисяч карбованців.

Дешевшими і ненадійнішими є настінні сушарки для рук, які мають пластикову оболонку. Це і є традиційні сушарки для рук. За ними потрібен ретельний догляд, у разі відсутності такого вони швидко ламаються, але їхня ціна приємно дивує, тому вони й мають великий попит.

Найкращі моделі сушарок для рук

Якщо гроші це не проблема – краще встановити високошвидкісну сушарку для рук. Вона має приємний дизайн, дуже добре справляється з роботою, за нею потрібний не такий великий догляд, але коштує вона трохи більше, ніж звичайна швидкісна сушарка для рук, тому що швидкість подачі повітря в ній понад 10 метрів на секунду.


Антивандальні сушарки дорожчі за класичні через їхній матеріал.

 • Такі сушарки встановлюють у місцях ув’язнення, тобто в’язницях, колоніях, дитбудинках тощо закладах.
 • Їх корпус зроблений із металу та надійно закріплений. Без застосування дуже великої фізичної сили вони не зламаються.
 • Така надійність і є причиною завищеної ціни в порівнянні з класичними сушарками.
 • За ними не потрібно майже догляду, вони наднадійні, через що дуже популярні.

На сьогодні дуже мало сушарок включаються натисканням кнопки. Більшість сушарок оснащені датчиками, тобто коли людина приставляє руку до сушарки, вона автоматично вмикається і починає сушити руки.

У кожній сушарці має бути вологозахист, природним для них є захист IPX1, але в антивандальних нормах є IPX5, оскільки вони встановлюються в школах та інших подібних закладах.

Для чого потрібний такий захист? Важливо розуміти, що сушарка – електроприлад, а руки, які треба сушити – мокрі. При попаданні вологи на прилад навряд чи станеться щось хороше, тому потрібно обов’язково дивитися на вологозахисну, щоб потім не платити щось велике, ніж гроші.

Найдорожчі сушарки оснащені ще додатковими функціями, такими як сушка голови.

 • Однією з головних критеріїв вибору сушарки для рук є рівень шуму.
 • Навряд чи в тихому ресторані, де спокійна обстановка комусь сподобається сушарка, що шумить на весь зал.
 • Але, наприклад, у тих же поїздах далекого прямування або аеропортах на цей параметр можна зовсім не звертати уваги.
 • Мало хто дивиться на фільтрацію повітря на сушарці.
 • Але якщо її немає, всі бактерії будуть накопичуватися на ваших щойно помитих і сухих руках.

Гарантія — це не тільки ремонт у разі поломки, але й чудовий мотиватор купити саме цю сушарку, адже виробник стверджує, що вона пропрацює без нарікань протягом певного періоду часу.

Термін гарантії для дорогих сушарок для рук становить мінімум п’ять років.

Монтаж сушарки для рук

Для монтажу сушарки для рук потрібно вибрати місце із заземленим контуром. Це правило в основному відноситься до ванної кімнати, де є багато металевих предметів, які під час «потопа» стануть відмінними струмопровідниками і загрожують життю людини.

З цієї причини дуже важливим є гарне кріплення сушарки для рук до стіни та підключення її до прихованої електричної проводки.

5 кращих сушарок для рук

Пропонуємо вашій увазі список найкращих сушарок для рук. Сподіваємося, що це допоможе вам вибрати варіант сушарки для рук, що найбільш підходить саме вам.

 1. Puff 8814. Ця модель сушарок для рук призначена більше для домашнього використання, ніж для місць, де небагато людей. Вона дуже стильно виконана, добре працює та вписується у більшість інтер’єрів.
 2. Neoclima NHD 2.0. Дуже добре і довго працює, що робить цей різновид сушарок для рук ідеальним для використання в громадських місцях. Потік повітря дуже сильний, що дозволяє швидко висушити руки. До того ж, встановлення даної сушарки займає мінімум часу в порівнянні з іншими екземплярами.
 3. G-teq 8820 pw. Має класичний зовнішній вигляд. Вона дуже велика, тому вимагатиме багато простору, але ця габаритність тут не просто так. Сушарка має феноменальну потужність, 2 кВт. Є однією з найнадійніших і добре зібраних сушарок для рук.
 4. JOFEL AA14000. Він дуже великий, але цей гігант є одним із найкращих по роботі в громадських місцях. Сушарка дуже легко встановлюється і нагріває повітря майже до п’ятдесяти градусів.
 5. KSITEX M-208 JET. Одна з найстильніших сушарок, вона є не тільки дуже корисною річю, але також і дуже стильним аксесуаром. Установка займає не дуже багато часу, а сама сушарка важить дуже мало.


Фото сушарки для рук