Сушарка для рук: огляд кращих сушарок за ціною, функціями, дизайном та технічними характеристиками (105 фото)

Сушарка для рук: плюси та мінуси, види та пристрій, монтаж. ТОП-105 фото найкращих моделей у співвідношенні ціна та якість

У сьогоднішньому світі нам складно уявити вбиральню без сушарки для рук. Звичайні рушники вже давно не використовуються, тим більше вони тримають на собі бактерії, мікроби і все подібне.

Якщо ви почали читати цю статтю, тоді можна припустити, що вам потрібна сушарка для рук. То як її вибрати? Тепер розберемося.

Спершу потрібно оцінити зразкове її розташування та підібрати приблизну форму, яка підійде. Це можна легко визначити, глянувши на фото сушарки для рук. Класичним варіантом є електрична сушарка для рук.

Типи сушарок для рук

Вона ділиться ще на кілька типів, таких як:

  • Класичні. Це сушарки, які обдмухують руку гарячим повітрям і волога випаровується. Такі сушарки часто ставлять у місцях загального використання, ресторанах, торгових центрах тощо, хоча вони також добре підходять для використання вдома.
  • Швидкісні. Сушарки, що подають повітря на руку на великій швидкості, від чого краплі на руках здуває.
  • Антивандальні. Сушарки, виготовлені із матеріалів високої міцності. Встановлюються в місцях, де немає відеоспостереження або охорони, тобто, де немає моніторингу.Не рекомендується шукати інформацію на кшталт: «Як зробити сушарку своїми руками», це може бути небезпечно для вас і вашого приміщення. Настійно рекомендується купувати готові сушарки, хоч це може бути дорого, але це безпечно.

Ціни на сушарку для рук різні, залежить від типу сушарки, його матеріалу та навіть від місця встановлення. Вони становлять від трьох тисяч карбованців до п’ятдесяти тисяч карбованців.

Дешевшими і ненадійнішими є настінні сушарки для рук, які мають пластикову оболонку. Це і є традиційні сушарки для рук. За ними потрібен ретельний догляд, у разі відсутності такого вони швидко ламаються, але їхня ціна приємно дивує, тому вони й мають великий попит.