Гідромасажна ванна: показання та протипоказання + поради щодо вибору кращої моделі

Гідромасажна ванна, що таке? Рейтинг найкращих моделей масажних ванн 2024 року!

Сьогодні у відділах будинку представлений великий вибір гідромасажних ванн. Кожна модель відрізняється за своїм дизайном, розміром та набором опцій. Від їхньої кількості залежить комфортність проведення водних процедур.

Перевагою подібних конструкцій вважають їхню можливість створювати різні рівні вібрації у водній гладі.

За якими критеріями рекомендують підбирати гідромасажну ванну джакузі? Що важливо враховувати перед покупкою сантехнічного обладнання? У цій статті наведено всі тонкощі підбору сантехнічного обладнання для облаштування ванної кімнати.

Переваги гідромасажної ванної

Численні позитивні відгуки про гідромасажні ванни зарекомендували ці моделі як якісні вироби. Саме вони дозволяють нормалізувати артеріальний тиск, позбавити від втоми та покращити загальний стан.

Вперше ванна чаша з гідромасажем з’явилася в середині 90-х років 20 століття. Надтехнологічна модель відразу стала популярною та затребуваною серед споживачів.

Сучасні технології пропонують нові моделі, оснащені зручним способом контролю, великою кількістю масажних процедур, високою потужністю та здатністю створювати індивідуальний режим.


Деякі моделі дозволяють здійснювати телефонні дзвінки, переглядати улюблені передачі. Незмінною якістю таких конструкцій вважають їхню здатність надає лікувальний ефект. Від рівня вібрації та швидкості її подачі залежить загальний стан.