Кухня 20 кв. м. – 150 фото оригінальних ідей та новинок дизайну. Поради щодо вибору планування, зонування та стильних поєднань в інтерєрі

Кухня 20 кв. м: найкращі приклади вдалих планувань для великої кухні-їдальні + 150 фото ідей та красивих інтер’єрів

Кухонне приміщення є особливим місцем у будинку. Тут готують їжу та збираються всією сім’єю за вечірньою трапезою. Тому дуже важливо зробити кухню красивою та затишною, щоб було приємно перебувати в цій кімнатці.

Площа кухонного приміщення 20 квадратних метрів дозволяє втілити в життя будь-які дизайнерські ідеї. Важливо визначитися із зонуванням приміщення, меблями, які будуть знаходитися в кухні, колірною гамою, елементами декору. Втілення будь-якої дизайнерської ідеї розпочинається з проекту.

Підходящий стиль для великої кухні

Таке просторе приміщення можна оформити у стилі, який ідеально підходить для великих приміщень або використати кілька стилів. Важливо правильно комбінувати деталі, підбирати предмети декору.


Найбільш полярним стилем для просторих приміщень є класичний.

  • Колірна гама передбачає пастельні тони: бежевий, світло-коричневий, персиковий, м’ятний, сіро-блакитний.
  • Ці відтінки діють заспокійливо, огортаючи безтурботністю та затишком. Кухні у цьому стилі прості та практичні з оригінальними меблями.
  • Ви можете додати елементи декору з інших стилів. Класичний стиль використовують любителі шику та симетрії.
  • Чіткі лінії, натуральні матеріали та оздоблення у вигляді фресок або мозаїки є відмінними рисами цього стилю.Головне, використовувати це все в міру, щоб не створити відчуття музейної експозиції. Стиль кантрі чудово виглядатиме у просторій кухні. Кантрі—це простота та природність сільської місцевості.

В оформлення використовуються пастельні тони. Як декор використовуються вироби ручної роботи, наприклад, в’язані килимки та глиняний посуд. Ф’южн оригінальний стиль для творчих неординарних натур.Це змішування кількох стилів та максимальна функціональність кухні.