Дизайн вітальні в заміському будинку: 135 фото найкращих варіантів дизайну інтерєрів приватного будинку

Дизайн вітальні в заміському будинку: практичні ідеї облаштування зали (135 фото). Гарні інтер’єри та планування

Гостину кімнату найчастіше вважають центральною кімнатою будинку, тому що тут відбуваються всі важливі, з погляду людини, події: зустріч із друзями або чаювання з сім’єю.

Також традиційно дана кімната – найпростіша в будинку. При створенні загального дизайну будинку слід починати саме з вітальні, тому що вітальня задає тон в оформленні всього будинку.

Вибір стилю інтер’єру вітальні

На даний момент у заміських будинках відрізняються переважанням комбінованих натуральних матеріалів у дизайні вітальні з сучасною побутовою технікою та іншими досягненнями науки, тому що у заміському будинку людині хочеться відчувати зв’язок із природою. Ви можете оформити дизайн вітальні у різноманітних стилях.

Розглянемо особливості деяких стилів в оформленні вітальні:

  • Класичний стиль – стиль середньовічної Європи, що нагадує розкішні зали. У цьому стилі використовують природні, натуральні кольори і відтінки і наголошують на розкішні деталі інтер’єру: картини, розписи, колони, позолочені предмети. У класичному стилі не варто рясно використовувати сучасну техніку та меблі. Сюди найкраще впишуться ковані фігури та меблі натуральних відтінків.
  • Прованський стиль – цей стиль родом із Франції.Він відрізняється особливим затишком та можливістю відчути себе ближче до природи. Стиль передбачає використання натуральних кольорів: білий, блакитний, синій та зелений. Зазвичай, основним матеріалом є дерево, тут найкраще підходить штучно зістарене дерево та вінтажні предмети.
  • Кантрі – стиль кантрі схожий на лісовий будинок, тут найчастіше використовуються натуральні матеріали, кладка з каменю та необроблене дерево. Кантрі найбільше підходять глухі кольори, щоб надати затишку вітальні. У такий стиль добре вписується камін, шкури на підлозі та предмети декору, пов’язані з полюванням, наприклад різні трофеї.
  • Мінімалізм – це, перш за все, чистота, простота та багатофункціональність. У таких віталень дуже світло і тим самим, створюється ілюзія простору простору. Для збереження лаконічності стилю, найкраще підійдуть невигадливі меблі та світлі кольори. Обмежень у використанні оздоблювальних матеріалів немає, але варто пам’ятати, що стиль передбачає перевагу одного відтінку.
  • Хай-тек – цей стиль відрізняється великою кількістю скла та металу, використанням сучасної техніки та предметів меблів. В окремих випадках може використовуватися неонове підсвічування.